Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kifogyott a simsonomból a...

Kifogyott a simsonomból a benzin, és öntöttem bele pár mili lakbenzin higítót, beindult vele, ugyan úgy megy mint benzinnel, mennyi kell neki hogy megszoruljon?

Figyelt kérdés
tehát nem akarom hogy megszoruljon, de nincs benne olaj a higítóban és ha nincs kenése a hengernek akkor megszorul előbb utóbb, mennyi kell neki? motorztam vele kb 2x 4-5 percet itt az udvarban
2012. dec. 26. 12:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Megnyugodhatsz,semmi baja nem lesz!


Én többször fogytam már ki túrázás közben,és sima 95-össel megtettem hazáig 40-50 kilométert,mert nemvolt nálam 2T.

2012. dec. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

40-50 km alatt nem szorult meg?

és mit jelent az ha megszorul a dugattyú? vagyis mit kell olyankor cserélni? ki kell erőltetni a dugattyút? és cserélni gyűrűket meg dugót?

2012. dec. 26. 12:58
 3/26 anonim ***** válasza:
A dugót meg e gyűrűket többnyire cserélni kell. De van amikor a hengert is kell fúrni.
2012. dec. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
hát az nem lenne jó ha hengert kellene fúratni vmikor, mert az minimum 6000Ft
2012. dec. 26. 13:29
 5/26 anonim ***** válasza:

Ha megszorul,megvárod amíg kihűl,és mész tovább...


Ha viszont besül,akkor van a gebasz...

2012. dec. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
A csapágyak biztos szeretik...
2012. dec. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
:)
2012. dec. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Nem bírod kivárni amíg kapsz zsebpénzt benzinre, vagy mi a f*sznak kell higítóval szétb*szni azért, hogy mehess vele pár potyakört? Pázzmeg!
2012. dec. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Bakker.... Lehetne több eszed is, minthogy szétcseszd a motort. Az előzővel értek egyet. Most nem bírod kivárni, hogy legyen benzin? Még csak nem is azért öntötted bele, mert el kellett menni valahová sos-be, hanem az udvaron mentél vele pár kört, és ezért szétbaszod a blokkot? Jobban vigyázz a motorra, mert még jól jöhet máskor is.
2012. dec. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
a csapágyakat motorolaj keni, nem a benzinben lévő olaj, pénzem van benzinre, csak messze van a benzinkút, és nincs kedvem elmenn
2012. dec. 26. 16:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!