Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy nagy segítsék kéne (Motoro...

Egy nagy segítsék kéne (Motoros jogsival kapcsolatos) Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Most 26.-án leszek 14 éves. és 2013 Januárban(azt hiszem 10.-én) Csak 16 éves kortól lehet segédmotororos jogosítványra jelentkezni.

Szerintetek még elkezdhetem 14 évesen most még 2012-ben, mivel még nem hozták be ezt a törvényt? Nagyon sürgős lenne

Válaszotokat előre köszönöm!


2012. dec. 25. 17:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Tessék, videó is van: [link]
2012. dec. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Látom. De ez se hivatalos infó...

Bár annak se hiszek 100%-ban, de még mindig biztosabb mint az itt-ott felbukkanó hírek.

Magyar közlöny kivételével meg még nem láttam más hivatalos forrást.

Viszont már számtalan oldalon, újságban és videón láttam már hogy milyen változásik lesznek. Csak érdekes módon forrás egyiknél sincs megnevezve.



Az autós/motoros iskolák természetes hogy kiírják és hirdetik ezt. Nekik elég nagy pénz az hogy mindenki még gyorsan meg akarja csinálni a jogsit.

2012. dec. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 fafa46 ***** válasza:
Annyi a tévedés, hogy A1-ről lehet A korlátlanra menni 24 év felett 1 éven belül. Tehát pl. B125 és utána akár rögtön korlátlan.
2012. dec. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azt a helyzet,hogy nem érdekel mit hiszel el, majd meglátod és kész.
2012. dec. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Amúgy ez már évek óta úgy van, hogy a forgalmi oktatás motorkerékpárból Március. 1.-től December 1.-ig tart.Tehát tárgytalan az egész kezdeti kérdés.
2012. dec. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!