Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi kell a turbósításhoz? E30...

Mi kell a turbósításhoz? E30 316i.

Figyelt kérdés
Azon gondolkozom hogy turbósítom az autóm, csak kíváncsi vagyok hogy miket kell hozzá cserélni, meg hogy miket kell hozzá venni, és hogy mennyibe kerülhet?

2012. dec. 23. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
:)
2012. dec. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha a dugattyú és a hajtókar bírja a terhelést akkor azt nem kell cserélned ,de ha nem bírja a gyári akkor bezony cserélni kell őket turbóhoz kiképzett dugattyúra és hajtókarra. Ezen felül meg kell oldani a dugattyúk hűtését is alulról ,és ez egy bmw-nél nem kis pénz ,de másik autónál sem kerül kevesebbe . Egyébként az ár attól függ mennyire komoly rendszert szeretnél
2012. dec. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

#2-es hsz-emet olvasd át.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__363..


Nem éri meg, inkább vegyél egy 325i-t, az tud annyit gyárilag mint az M40B16 turbósítva, csak jóval olcsóbban, üzembiztosabban, és kisebb fogyasztás mellett.

2012. dec. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem és motor csere nélkül hogy lehet megoldani hogy erősebb legyen? Mert sok helyről hallottam hogy fel lehet tolni, de én nem nagyon értek ehhez de érdekelne.
2012. dec. 23. 23:13
 5/11 anonim ***** válasza:
chipeltetni is lehet, de 16inál csak pár (kb 10) lóerőt hoz, és a beállítások miatt a motor terhelése (így élettartama) is kisebb lesz.
2012. dec. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Pont azért gondoltam turbósításra, mert a chip 10 le miatt nem éri meg.De ezek szerint akkor máshogy nem lehet?
2012. dec. 24. 02:05
 7/11 anonim ***** válasza:
1.6 os autoval semmit nem tudsz kezdeni. A szivotuning kb +25le minimum 200e nél kezdődik, turbósitáshoz egy 300e kell.. sajnos nem csak ugy van h rakötegelőzől egy turbot. Dugattyuhütés,turbóhütés, intercooler, injektor, kipufogórendszer, felprogramoztatni, ésatöbbi. Valoszinüleg elsőre nem is lesz franko, és további állitgatások kellenek. Szóval sokbakerül főleg h nem értesz hozzá. Vegyél bele nagyobb motort az a legegyszerübb... 1.8is, 2.0
2012. dec. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pedig kisebb munka és olcsóbb is beletenni egy erősebb motort, ráadásul az eredmény is sokkal jobb lesz, ráadásul nem lesz kuka az egész motor 15.000 km után.
2012. dec. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fogd azt a pénzt amit turbósításra szánnál (kb 500E), add el a gépet (ha jó állapotú minimum 400-at kapsz érte), , aztán nézz egy 325i-t, és ennyi. Ennyiből már flott állapotút lehet kapni, de már az E34-es ötösök is játszanak.
2012. dec. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor marad így. Majd a következő autóm ami természetesen BMW lesz, erősebbet választok.
2012. dec. 24. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!