Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonra ki készít Magyarorszá...

Simsonra ki készít Magyarországon rezonátor kipufogókat?

Figyelt kérdés

Varga Robit meg Szujó Lászlót tudom, de elég drágán dolgoznak, és nekem nem kell ilyen drágán rezó(20e körül vannak, lakkal, postával)

és mondták már sokan, hogy csinálnak sokan olcsóbban 12-14 ezerért is,

ha valaki tud adni vmi elérhetőséget, akkor jöhet akár privibe is. de legjobban sportmotor (vagy akármilyen oldalnak ahol van a kipukról kép) örülnék



2012. dec. 23. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Gagyirezót összedob neked Miskabá' is egy heggesztővel 5/4-es csőből 3sörért, csak jó szar lesz.


A normálisak meg ennyibe kerülnek.

2012. dec. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

az NPR rezót még kihagytam. ami pl 12ezer, mert co-val van hegesztve(csinál awival is 14-ért) de én tudom, hogy milyen utakon megyek, hogy használom a motort, és emiatt nekem fölösleges egy 20 ezer forintos rezó.

jelenleg NPR-t néztem ki magamnak, de nem ő az egyetlen aki olcsóbb rezókat csinál. Működésileg ugyanazt tudja mint egy vrezo csak nem néz ki olyan szépen. Egyébként a vrezo-nak és szujórezónak is vannak hibái, például, hogy leszakad/letörik a hangtompító(két szememmel láttam, hogy mentem haverom mögött és egyszer csak leesett a hangtompító) teljesítménybe biztos nagyon jó azt el kell ismerni

2012. dec. 23. 22:49
 3/7 A kérdező kommentje:

amúgy meg szart én is tudok csinálni nem kell ahoz miskabá :D

meg ha lenne valami hengerelő cuccosom akkor tudnék co-val nem annyira szart is, mert van itthon papírsablonom minis hengerhez való kipuhoz :D

2012. dec. 23. 23:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Péter Volosinovszki - petku01@gmail.com - én anno vele beszéltem.. nekem azt írta sima lemezből

szerelhető tompítóval 20 +2 a lakk, savállóból 30! + posta. Ez is minden csak nem olcsó :/

2012. dec. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én néztem a munkáit sportmotoron. Gyönyörű kipufogókat csinál :) Magyarországon szerintem az ő rezói a legszebbek, de az áruk miatt elég kevés motoron láthatunk ilyet :/
2012. dec. 29. 00:18
 6/7 anonim válasza:
Kondrák Péter féle rezót használok 60/4-re. Teljesítményben egy Keystone dugóval nagyot dob a motoron,de nyilván vannak ennél izmosabb rezók is. Ezzel eddig nem volt gondom,kivéve az örök slágert : végdob körbereped a hegesztésnél,a felfogatásnál szabályosan kiszakadt egy darab a közepéből a tartóvassal együtt. persze gyepáltam terepen és többször le is koppant...
2013. jan. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 LoGito válasza:

[link]

Ö szépeket,jókat csinál jó áron !!

2014. márc. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!