Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A6 (C4) vagy Passat (B5)...

Audi A6 (C4) vagy Passat (B5) tetszik jobban?

Figyelt kérdés
Nem akarom egyiket se venni, csak kíváncsi vagyok, kinek melyik tetszik jobban. De ha tapasztalat van, az is jöhet.
2012. dec. 21. 23:31
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Az eléggé szubjektív, hogy kinek mi nyújt minőségérzetet. Mondeo, Vectra megfelel? (csak hogy ne francia legyen)
2012. dec. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
A B5-ös Passattal egykorú Vectra azért elmarad tőle, ez van. Hogy egy olyan Passat áráért megkapsz egy újabb Vectrát majdnem, az meg nem a Passat sznobsága, hanem hogy mennyire értéktartó egy VW, meg mennyire egy Opel.
2012. dec. 23. 23:37
 23/27 anonim ***** válasza:

Nem a Passat sznobsága, hanem a vásárlóié!

Mondeohoz mit szólsz?

2012. dec. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Kb ugyanaz a helyzet, mint a Laguna, csak arányiban jobban tartja az árát.
2012. dec. 24. 13:40
 25/27 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszik ez a fajta Passat. (Nekünk is ilyen van) Nekem az újj passat nem jön be. (Nem a Passat cc re gondolok mert szerintem az gyönyörű) Nemtudom miért nem szeretik oly sokan a vw-t. Pedig szerintem biztonságos és szép autók! :)
2012. dec. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Itt csak azért szidják annyian a VW-t, mert sokaknak francia , olasz, japán autója van, és mindenki azt állitja, hogy csak az övé jó, és akkor elkezdjük szidni a többi márkát (főleg a VW-t, mert abból kevesebb van). Igy van az Audival, BMW-vel, Mercivel, stb is.
2012. dec. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Egy szóval nem mondtam, hogy a Vw vagy Audi rossz lenne, vagy az én japán, francia, olasz autóm jobb. Azt mondtam, hogy ma már semmivel nem jobb, mint a konkurencia, ennek ellenére borzalmasan magas embléma felára van.
2012. dec. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!