Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az Allianz vagy a Garancia...

Az Allianz vagy a Garancia biztosító intézi normálisabban a CASCO-károkat?

Figyelt kérdés
melyik a fairebb egy kárrendezés során? úgy értem, h tehát nem csak a kár harmadát téríti meg, hanem megközelítően az egészet?

2012. dec. 21. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem csak az Allianzcal van tapasztalatom. Két autóról volt szó, amire éppen megkötöttük a CASCO-t. Kb. egy hét múlva feltörték az egyiket és a táskám mellett a másik autó pótkulcsát is elvitték (praktikus okokból tartottam ott). Bejelentettem, kijöttek szemlézni és 10% önrész fejében minden probléma nélkül kifizették a másik autó zárcseréjét! Én is meglepődtem, milyen simán ment, gondolom nem ez a jellemző!
2012. dec. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

na ez az h én csak veszekedtem eddig velük mindig, aztán pont ezért gondolkodom a váltáson, de magam se tudom, h esetleg a másik mennyivel szemetebb vagy mikor járok jól.


Ezekkel is pereskedni kell persze ha pénzt akarok (egy 560 ezres kárra utaltak 22 ezret!!), de nemtom, h a másiknál mi van, őket nem ismerem.

2012. dec. 22. 11:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!