Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autók a LANCIA-k?

Milyen autók a LANCIA-k?

Figyelt kérdés

Nézegettem használt autókat, és egyszercsak rábukkantam, egy deltára, 1.6-os motorral.Teljesen felborította az eddigi elképzeléseimet vásárlás terén, a belseje elképesztően szép, nem unalmas mint a legtöbb autóé.A másik szépség a DEDRA, szintén zenész.

1.6-os motor elég barátságosnak tűnik, és az áruk, bár nem sokat találtam de 350000Ft környékén vannak jók.

Gyorsan utána nézegettem sok rosszat nem olvastam róluk.

Kérdés: érdemes egy szebb példányba beruházni, alkatrészek vannak?


2012. dec. 20. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szervízigényesebbek azért német és japán társaiknál,viszont ég és földa különbség,jobban felszereltek,pörgősebbek,futómű is parádés,én nagyon szeretem a Themákat,igaz a rozsda elég jó barátjuk a réi olasz autóknak,elektronikai hibák előfordulnak,a műszerfal sokszor megzavaroik,nem csak a digit tipusokban,ez igaz a Tipora is például.Deltából kocka párti vagyok,de az újabbak is elég jók,de nem olyan izgalmasak.Szíjat olajat lecserélteted vásárláskor,olajat gyeryákat szűrőket,az alját nézd meg rendesen,nem lesz vele bajod.
2012. dec. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De jó is lenne egy patika Thema 8.32.. :)
2012. dec. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Legyen még tartalékban még1x annyi mint az autó vételára volt, a javitásokra.
2012. dec. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor inkább lehet, hogy nem ugrok bele, halálom az elektronikai gond, mert ahhoz nem tudok hozzányúlni és rosszul érezném magam, ha egész nap arra kéne gondolnom, hogy ugyan mikor bolondul meg benne valami :(
2012. dec. 21. 11:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó de ezek a hibák nem olyanok "mint a mai digitális autók" hibái hogy egy rossz érzékelő miatt leállítja az egész autót és se előre se hátra. Inkább analóg és kontakt hiba amitől még hazavisz.
2014. szept. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!