Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehetne ebben a kocsiba...

SSđkan kérdése:

Hogyan lehetne ebben a kocsiban teljesítményt növelni?

Figyelt kérdés

Egy Fiat Uno 1,0 injektoros 1995-ös évjáratú 5 ajtós !

Gyárilag 46Le, de szeretnék rajta növelni egy kicsit...

Mivel lehetne ezt megtenni???

Nem arra gondoltam hogy rögtön felhúzni 100Le-re, hanem csak hogy egy kicsit sportosabban menjen, jobban húzzon.....



2012. dec. 19. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nem akarlak megserteni, de egy 1literes 17 eves 46 loeros szivo benzines auton semmi ertelme nincs tuningnak!

Irhatok par dolgot amire rakoltesz par tizezer ft-ot es talan nyersz is vele 10 loerot, de azt garantalom, hogy anyagilag ez lesz eleted legrosszabb befektetese...


- sport legszuro

- kipufogo rendszer

- gyertya csere

- minosegi uzemanyag!!


ezen felul mast nem igazan lehet vele kezdeni, sajnalom! Abszolut NEM javaslom a tuningolasat, mert ertelme nem lesz, inkabb gyujts egy erosebb autora;)

2012. dec. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg a sűrítési végnyomását növelheted, bár az Unohoz nem értek, nézz utána, lehet-e síkolni a hengerfejet / blokkot.
2012. dec. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy hogy raksz bele erősebb motort...
2012. dec. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat , értem csak keresztfiamnak szánnám a kocsit és gondoltam hogy kicsit sportosabb legyen...

Köszi a válaszokat :DD

2012. dec. 20. 12:53
 5/6 anonim ***** válasza:
felesleges, amit az eslő írt, még az se jó ezek nem hoznak 10 lóerőt egy ilyen autón, egy 2 literes benzinesen esteleg 10 lóerőt, de egy literes unon.... Nem éri meg foglalkozni vele kipufogót lehet tenni rá mondjuk már azis segít ha a hang sportosabb :D de amugy bármilyen gépműhely munkának neki állni ezen a motoron felesleges szerintem, (pl. kompressziónövelés vagy ilyesmi). Akkor már inkább egy nagyobb motort bele pl 1.3 turbo-s uno-ból :D de az meg nem legális plusz fékeks stb... hagyd inkább...
2012. dec. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm van egy kis plusz pénzem keresztfiamnak szeretném rendbe rakatni születésnapjára ugyhogy szánnák rá ha vannak ötletek még!!!
2013. febr. 24. 00:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!