Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy kocsiban hogyan lehet...

Kilroy kérdése:

Egy kocsiban hogyan lehet megtudni, hogy mi a rádió kódja?

Figyelt kérdés
Skoda Octavia-m akksiját akarom feltölteni, és ehhez le kell szedni a plusszos pólust. Ha visszarakom, akkor kérni fogja a rádió a kódot. Ki lehet deríteni valahogy, vagy végig kell zongorázni 0000-tól 9999-ig?

2012. nov. 6. 13:58
 1/6 anonim válasza:
ha eredetileg Te vetted a rádiót akkor van egy kód a dobozában ha mástól vetted akkor ő talán tudja.ha blaupuntk akkor 5.alkalommal amennyiben rossz a kód lezár fullra
2012. nov. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg kell keressed a rádió papírjait,mert többmillió variációt nem nemzongorázol végig egykönnyen:)
2012. nov. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, elfelejtettem ideírni, hogy gyári a rádió és a kereskedésben nem adtak hozzá papírt.
2012. nov. 6. 14:05
 4/6 anonim válasza:
ha gyári akkor lehet van valamennyi belső memoja ha elszáll menj be hozzájuk másik 100000 autó közül gondolom nem ez lesz az első esetük
2012. nov. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Napkiraly ***** válasza:
gyári rádiót kértem a kereskedésből,de pult alól kínálták. Az első akksilevétel után kérte a kódot. Srácot felhívom (ez egy opel szalon az 5ös főút közelében,csak hogy mindenki ráismerjen), szabadkozik,utánanéz,majd visszahív. Na persze azóta is hív, feléjük se mentem többet). Végül egy online fórumban kértem segítséget,ahol beírtam minden a rádión található számot, egy segítőkész külföldi hekker pedig pár órával később ingyen és bérmentve küldött 4 számot. Beütöttem,és a rádió azóta is működik. Nem tudtam eléggé megköszönni neki.
2012. nov. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha Blaupunkt akkor vigyázz, mert rossz kódnál büntet, és 10 próba után önmegsemmisités van.

Szerezz egy másik , akár régi akksit, vagy haver kocsijából, kösd rá, amíg a tiedet lekötöd,

__ a lényeg, h. soha ne maradjon áram nélkül,__

a 24 voltot meg pár másodpercig minden kibírja, amíg a régi akksit rákötöd, a kiszerelés előtt.


Nem értem miért nem lehet a kocsiban, ahogy van feltölteni, minden off állapotban, 8 óráig.

A generárort alapjáratban méresd be, 14 V fölött kell tolnia, ha minden fogyasztót bekapcsoltál.

Ha ez nincs meg, hiába töltöd.

2012. nov. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!