Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor jön a büntetés?

Mikor jön a büntetés?

Figyelt kérdés
Ma egy ismerősömmel összefutottunk délután és az ő kocsiján mentünk be a belvárosba szétnézni a karácsonyi vásárba, de elfelejtettük, hogy ma munkanap van és nem vettünk parkolószelvényt. Kb. 20-25 percig parkoltunk, nem kaptunk csomagot, de ettől még lehet, hogy lekamerázták az autót. Még sosem büntették meg semmiért, nekem pedig nincs jogsim. Kb. mennyi idő után jön csekk, ha jön? Ha nem akkor pedig hol lehet esetleg érdeklődni, hogy lefilmeztek-e minket?
2012. dec. 15. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nemvalószínű hogy lesz büntetés,de ha mégis,azt egy héten belül megtudod..


AZ ilyen dolgokban nagyon gyorsak a hatóságok,csak az tart 5 évig,ha nekik kell fizetni...

2012. dec. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát vitatkoznék az előzővel. Speciel én 2 hónap késéssel tudtam meg, hogy rossz helyen parkoltam egyszer. Teljesen meglepődtem, mert már nem is emlékeztem mikor voltam ott utoljára, ahol a fényképen szerepelt a kocsim.
2012. dec. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, én is hallottam már olyat, hogy késve jött a csekk, akkor persze már emelt összeggel és ezt nem akarjuk, mert amúgy a legnagyobb büntetés 5700 Ft nálunk, ami azért még nem vészes, felesben kifizetnénk.
2012. dec. 16. 09:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!