Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » ~10. 000 Km alatt mennyire...

~10. 000 Km alatt mennyire koptathatja el az ujszerű téligumikat a rossz futomű?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy a lecserélt (hibátlan, centirozott!)

téligumik felrakása után, az autom balra huz vezetés közben. Mennyire tehet kár a gumiban a beállítatlan futómű? pl..: 10.000 Km alatt, ugyanis annyit használom az autot!



#autó #rossz #kopás #futómű #téligumik #balra huz
2012. dec. 15. 15:08
 1/5 -pandy- válasza:

nem a futómű miatt húz el!

ha előtte nem csinálta 100%

cseréld fel a két első kereket,menj egy kört (pár száz méter!) a húzás vagy megszűnik vagy ellentétes lesz.

aztán vagy vissza eredeti állapotba,vagy hátsó előre,elsők hátra!

DE SEMMIKÉPP NE HAGYD ÚGY!

2012. dec. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg állítsd be a guminyomást...
2012. dec. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 -pandy- válasza:

A guminyomás jogos! De a centírt azzal kell kezdeni. :-D

Vagy defekt is lehet. Ha francia vagy olasz akkor ne csak a klasszikus defektre gondolj!

Az ilyeneknél a falcnál is lehet gáz..vagy szelepház,szeleptű..

Ezeket otthon tudod csekkolni.

2012. dec. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így van! Kevés vízzel, vagy nyállal tudod ellenőrizni a szelepet, ha buborékosodik, akkor kuka! Ha pedig nem, akkor szimplán ellenőrizd a nyomást! Valószínű ennyi baja lesz, velem is előfordult már nem egyszer hasonló.
2012. dec. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha előtte jó volt, akkor próbáld a gumikat cserélgetni. Jártam úgy, hogy zsír új gumikkal keményen húzott jobbra az autó. Nem tudtam vele mit kezdeni.
2012. dec. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!