Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is rossz lesz...

Szerintetek is rossz lesz ilyen időben vizsgázni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy hét múlva fogok vizsgázni, és eléggé izgulok, mert most már havazás lesz, és jegesedés. Amúgy sem érzem magam még teljesen késznek, mert minden alkalommal vannak hibám, bár még van hátra 3 órám. De az oktatóm szerint az átlagnál jobb vagyok, és ő mondta hogy menjek vizsgázni. Viszont hóban majd mi van, ha nem fogok tudni elindulni és kikaparok? Akkor meg is buktam? Vagy csúszkálok.. Nagyon rossz előérzetem van :(
2012. dec. 8. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos, hogy hó lesz. Ha mégis, akkor viszont nyugodtan mehetsz lassan (20-30 km/h). A kerék kipörgéséért nem buktatnak meg.
2012. dec. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor engedékenyebbek a vizsgabiztosok. Vágj neki!

Én pl. felhőszakadásban vizsgáztam, pont akkor kapott el. Nem is nagyon láttam semmit!

2012. dec. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát ha a jégen kipörög a kerék az ellen nem tudsz sokmindent csinálni
2012. dec. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ha télen megtanulsz vezetni, akkor sokkal több tapasztalatod lesz később.
2012. dec. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!