Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autósok ti is buktatok már...

Autósok ti is buktatok már meg vezetés vizsgán? Én megbuktam és annyira elkeseredtem, hogy mi lesz, ha nem fog sikerülni következöleg sem.

Figyelt kérdés

2012. dec. 13. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is megbuktam annak idején. Szerencsémre volt egy olyan akció a Ritmo-nál, hogy az első vizsgaismétlés ingyenes. Azon meg sikerült átmenni.


Nyugi, nem kell idegeskedni, ha jó az oktatód, úgyis lesz a következő vizsgáig pár plusz óra, ahol átveszi veled azokat a dolgokat, amikre kicsit jobban figyelj vizsgán. Másodikra nem fogsz annyira izgulni, szinte biztos vagyok benne.

2012. dec. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Te vagy nagyon béna vagy,amit nem hiszek el,vagy csak te is azok közé tartozol,akit vizsga elött stresszel az oktató,hogy kéne még pótóra.

Az elsőn általában azért húznak meg,mert kell nekik a pénz.

A másodikon simán átmész.Ha az sem akkor majd a harmadik.Ne add fel,mert ha ezt látják rajtad akkor biztosra veheted,hogy meg is húznak,mert látják benned a bizonytalanságot.

2012. dec. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az sem árt ha gyakorolsz, nekem pl. a parkolás nem ment, kivitt apa parkolóba, aztán gyakorolgyakorol...
2012. dec. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TOXIC. válasza:
Egyik ismerősöm 4-szerre ment át, de nem keseredett el, mindenki hibázik vizsgákon, meg alakulhat szerencsétlenül is a helyzet.
2012. dec. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatásokat :)
2012. dec. 14. 18:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!