Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia sr 50 ditech akkumulát...

Aprilia sr 50 ditech akkumulátor csere után. Mi ez?

Figyelt kérdés

az egész úgy kezdődött, hogy leraktam 5-6 órára a motort a hidegben.. aztán amikor el akartam indulni vele az önindító tekert de nem pöffent be. elvittem az aksit beméretni, aztmondták szétfagyott, ezért vettem bele egy újat.

Nos beraktam az újat de ugyan az a jelenség.. esetleg gyertyát is kellene cserélnem? (2 hónapja cseréltem)



2012. dec. 13. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Betudod rúgni?

Gyakorlatilag hidegebb időkben az önindító nem elég,ilyenkor rá kell rúgni vagy 2őt gyújtás nélkül majd gyújtás és mehet az önindító.

Ha hallod hogy gyorsan teker mármint a megszokott módon akkor más gondok lehetnek a háttérben.

Ha a gyertyát cserélted akkor nem érdemes venni egy újat bele,vagy esetleg a régi használtal is kipróbálhatod d nem valószínű hogy gyertya lessz a hiba.

Benzin van benne annyi hogy letudjon folnyi a karbiig?Nem lett vizes a levegőszűrő?nem akadt kia gázbowden vagy a szivató?

2012. dec. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudok választ adni a kérdezőnek, viszont a válaszolónak monddom, hogy a ditech jelzés azt jelzi, hogy injektoros. Nincs rajta berúgókar, s nincs benne karburátor.
2012. dec. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!