Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort ajánlottok?

Milyen motort ajánlottok?

Figyelt kérdés

ami fontos:

a fogyasztás 3-4 liter körül

80 at azér vigye

kb 180-200 körül árban

legfontosabb megbízható

legyen hozzá alkatrész és ne drágán

50-80 ccm


amire használnám


utcán járkálni..



de enduró is lehet..mert elég nagy db vagyok



2012. dec. 10. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Endurok közül tudsz nézegetni, kepesmotoron, vagy hasznaltmotoron

Kis motorokban nem vagyok otthon, de azt ugye tudod hogy 50-80ccm az lóf*sz? Feltéve ha csak hülyéskedni kell akkor elég

De forgalomban már komolyan meghurcolnak ha feltartod a sort, egyszer fogadásból kimentem az M0-ás útra, és nem győztek kerülgetni, ugyanez volt a városból kifelé menet...

2012. dec. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igazábol már van motorom 3 de szeretnék 1 igazán jót...ezért kérdezem...egyébként kisvárosban lakok arra elég..de köszönöm a választ
2012. dec. 10. 21:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Hy!

200 ezer ft-ból lerakod nagymotorra a jogsit és veszel vagy egy 250 ETZ-zét vagy egy 125-set.

Mivel elég nagy vagy így nem érdemes kis köbcentikkel szórakozni mert úgyis tönkremennek hamar(saját tapasztalat).

De ha ennyit rászánsz egy 50-es motorra vagy robogóra akkor a gilera runnert ajánlom meg a jobb álapotú tunningmentes simsonokat.

2012. dec. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

# 1


Ugye mikor szerezted a jogosítványodat jól megtanultad, hogy SMKP-val tilos autóútra menni, igaz?

2012. dec. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Yamaha DT, van 50-es, 80-as és 125-ös is.
2012. dec. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

és csak úgy érdeklődés szintjén tájékozódás céljából bátorkodom érdeklődni hogy azt mely információ netán mely szavamból szűrted le hogy AUTÓÚTON kívánok közlekedni???


fordítom:: ki mondta hogy autóutra akarok menni és egyáltalán hogy jön ez ide??

2012. dec. 11. 13:17
 7/9 A kérdező kommentje:

igen az vitathatatlan hogy a simson jó...de abol már van 2 és az 1ik gyönyörű szép gyári állapotú...leginkább most arra lennék kiváncsi hogy az endurók és supermotok közül mit ajánlotok??

meg van 1 spanyol gépem derbi senda és rengeteget szo*ok fele mert meg lett furva ráköltöttem a rengeteg pénzt oszt 15 el bir menni de arra is kell 50 m hogy felgyorsuljon...


csak most nemtudom hogy csk én fogtam ki a szart vagy minden spanyol/olasz gép szar..


szerintem veszek valami németet vagy japánt

2012. dec. 11. 13:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen a német és japán az jobb mínőség mint az olasz.

tudod ha elkezdesz tunningolni egy kis köbcentis gépet azzal csak szívás van mert ezeket nem erre az igénybevételre tervezték,meg ha terepezel velük akkor gyorsan csökken az üzemórája...

2012. dec. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

NÉMET??!!


wtf

2012. dec. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!