Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti is tartottatok a forgalomba...

Szilvia74 kérdése:

Ti is tartottatok a forgalomban való tanuló vezetésnél?

Figyelt kérdés
Már jó pár órát levezettem,most kezdünk a forgalomban több időt eltölteni,de eléggé tartok a többi autótól.Ti,hogyan tettétek túl magatokat ezen?

2012. dec. 8. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak egy titka van,a megszokás.Minél többet vagy forgalomban annál jobban megy és megszokod a körülötted lévő forgalmat.
2012. dec. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is ebben bízom,hogy meg szokom az autókat.Azt mondja az oktatóm,hogy ne legyek annyira görcsös vezetés közben.De attól is félek,hogy forgalomban mit kell tennem és mikor.
2012. dec. 8. 19:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól ne félj hogy nekimész valakinek vagy valaminek. Persze figyelj rá, meg minden másra is. De félni majd akkor kell ha nem ül melletted az oktató és még nem vagy biztos magadban.

(az oktató belenyúlhat, és bele is fog ha valamit elcseszel)

2012. dec. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én oktatom jól megizzasztott. olyan útvonalakon mentünk ami teli volt vasúti kereszteződéssel, de még a végén rátett egy lapáttal amikor kivitt az autópályára. Megyek 100-al mikor megkérdezi mennyivel lehet maximálisan menni az autópályán? Mondom neki hogy 130 a legnagyobb megengedett. ilyent szól: "hát akkor meg??!!!" életem legelső óráján forgalomban:-DD 4. ,5, óra környékén már elég biztosnak éreztem magam. 7 év alatt egyetlen balesetem sem volt, pedig rendszeres közlekedek vele. azt kell hogy mondjam jó oktatást kaptam.
2012. dec. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 JanoviczkiFerencné ***** válasza:
ne aggódj én B-s tanulókoromban egyszer beleugrottam az oktató ölébe, mert egy nagy nyerges vontató kanyarodott szembe velem. Azóta már levizsgáztam minden kategóriából és az oktatóm (aki szintén buszvezető mint én) ezen szokott viccelődni a kollégákkal. (a kollégák meg mindig be akarnak ülni mellém hátha az ő ölükbe is beleülök).
2012. dec. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat,remélem én is túl leszek ezen a forgalmi parán.A jövőhéten megint délután megyek vezetni sötétben,na ez is szokott idegesíteni,de a múltkor már el értem magamban azt,hogy ezen nem aggódom.
2012. dec. 9. 14:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!