Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift gyujto kábelét...

Suzuki swift gyujto kábelét hogy tudom multiméterrel kimérni? ( a belsejébe nem "vezeték" hanem ilyen grafitszerű szilikonos valami?

Figyelt kérdés
szakadás vizsgállat eredménytelen ugyhallotam hogy az ellenálást kell mérni ennél a tipusnál de nemtudom pontosan hogy és mi a jó érték valaki segitene?
2012. dec. 5. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha 5évnél idősebb ki kell cserélni, méregetheted multiméterrel, az nem adja vissza a beépített állapotot.


Tapasztalatból mondom, nem egyszer előfordult már hogy a kiszerelt mérés szerint jó volt, beépítve meg nem.


5E környékén van egy szett, annyira nem veszélyes.

2012. dec. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ráadásul ha meg is méred multiméterrel, azzal csak a vezető folytonosságát tudod megállapítani. Azt, hogy pl. átütött-e valahol a szigetelés azt nem.
2012. dec. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi àtütni nem üt àt nèztem sötétbe is meg végig tapogadtam jàro motornàl ajaj akkor eléggé cserre èrettmég gyàri (17éves) a rotor màr volt cserèlve amugy az a kocsi val a gond hogy 3000 res fordulatig ràngat ha finoman gyorsitok ès néha elmennek nyaralni a pacik és nem megy 70 nél gyorsabban padlogàzzal se pedig egyelletessen jàr szerintem minden henger megy ja és 2200 körül ha tartom a fordulatot ingadozik 2200 és 2300 között ès nèha puffan egy picit a kipufò
2012. dec. 6. 03:08
 4/6 A kérdező kommentje:
jah 1.3 as 96 os swift csak kivàncsisàgbol ràmértem a kàbelre ha jol mértem ( ellenàlàst akkor 8- ès 10 közöt van köszi akkor veszek hàtha ez a gond:)
2012. dec. 6. 03:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Elméletileg 5-10 kOhm között kell lennie. Gyakorlatilag ahogy Agent K is írta nem jelent semmit. Átüthet olyan helyen is ahol nem látod, a gyertyagumi alatt például.


De még ha nem is ez a probléma oka akkor is érdemes cserélni, 15év alatt simán elöregednek.


A problémával kapcsolatban pedig lehet gyertya is, azokra is érdemes ránézni. A fogyasztásod rendben van, nem ment fel?

2012. dec. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
7 körül eszik városba pályán kb 5 a gyertyák tök újnak néznek ki nemrég vettem a kocsit első tulajtol természetessen rögtön cseréltem olaj,szürök,vezérlés stb nemrég vettem rotort bele mert az eléggé kivolt az elosztófedél még jónak tünik de lehet akkor azt is cserélem lettbele rakva elég erős injektor tisztitó eredmény: alapjáraton egyeletessebben jár de megvan a kb 1500 és 3000 közötti rángatás egyelletes gázadásnál ha huzatom vagy egy kicsit jobban benyomom a gázpedált gondolkodik egyet majd meglodul ez a jelenség hidegen felerösödik melegen kb negyed gázálás alatt torpan hidegen ez kb fél gáz de ha egy picit átlépi azt a "pontot" akkor már kilő meg mint irtam néha elmegy az ereje és nemmegy 70 nél többet
2012. dec. 6. 12:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!