Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy tápot amire nincs ráírva,...

Egy tápot amire nincs ráírva, hogyan tudom megmérni multiméterrel, hogy ez hány ampert ad?

Figyelt kérdés
[link] Ha lehet részletesen, mert nagyon nem vagyok otthon a témába.
2012. nov. 11. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem vagy otthon a témában, akkor nem javaslom, hogy kísérletezz vele, mert könnyen találhatsz a kezedben egy halott multimétert, egy halott tápot vagy füstölgő vezetékeket. Egyáltalán milyen tápról van szó?
2012. nov. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Végülis csak gyenge áram. 12V.os tápok. Többféle táppal próbálgattam, egy 12Vos villanymotort ami elvileg 60W.os. Furcsa mert egy 12v 0,9amperes tápnál azt írta, hogy 1,18 meg egy normál 6,3amperos aksitöltőnél is csak 1,78at írt. Azt hogy lehet megmérni, hogy a villanymotor csakugyan milyen teljesítményü lehet?
2012. nov. 11. 14:47
 3/3 A kérdező kommentje:
[link] így mértem.
2012. nov. 11. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!