Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülhet egy UAZ 469...

Mennyibe kerülhet egy UAZ 469 vagy GAZ 69 átalakítása, hogy Off Road versenyeken megállja a helyét?

Figyelt kérdés

Megvennék egy kocsit úgy 200ezer körül, mi vagy UAZ 469 lenne, vagy GAZ 69 . Szerintem kapna új valamijen TD motort, meg nem tudom, hogy az UAZban, vagy GAZban ami van difi, meg felező, meg váltó, azt is cserélni kell? Miből áll egyáltalán egy ilyen autó átépítése? Mit kell cserélni, vagy módosítani?

Vagy esetleg érdemes lenne készen venni egyet? Ha probléma lenne vele, a javítás pár láda sörömbe kerülne, ha úgy rakjuk össze, az több láda sör, de azon kívül nem kerül pénzbe.

[link]

[link]

ez tetszik legjobban: [link]

[link]


2012. dec. 3. 19:13
 1/3 A kérdező kommentje:
És még az lenne a kérdés, hogy ezek milyen erősek szoktak lenni az amatőr versenyeken? kb 130-150le-s TD motor jó lenne?
2012. dec. 3. 19:16
 2/3 anonim válasza:
Nekem van egy szinte gyári Parancsnoki Uaz-om közelitésre használom de semmi off-road át alakitás nincs rajta és így is fel mászok vele minden hegyre :) szerintem egy gyáriban sem csalódsz
2013. dec. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Én suzuki samurai-t használok off-roadre verseny szinten. Igazából ami kell ahoz hogy biztonságosan elindulhass vele versenyen az egy jó bukócső és 4 jó terepgumi. Motorból főleg ha TD akkor a 100-120 ló is elég mert nagy gumikkal szaggatni fogja a hidakat meg a kardánokat. Ha mindez megvan akkor már mehetsz versenyen de a könnyebb navigálás érdekében egy méterszámlálót is be kell kötnöd. remélem tudtam segíteni!
2016. márc. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!