Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy nőt is komolyan vesznek...

Egy nőt is komolyan vesznek az autós tuning találkozókon, versenyeken?

Figyelt kérdés
Nő létemre nagyon szeretem az autókat. Uraim, szerintetek egy nőnek ugyanannyi esélye van, egy tuning találkozón, például benevezni az autószépségversenyre, vagy a hangnyomásversenyre, vagy a sima versenyekre? Nincs diszkrimináció, netán van? Nektek mi jutna az eszetekbe erről? Kíváncsi vagyok a TI véleményetekre. Köszönöm! :)
2012. márc. 10. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hangnyomás versenyen miért lenne?:) Ott csak az adatok számítanak.

Szépségversenyeken vagy egyéb szubjektív megítélésű versenyeken biztosan megjelenik a diszkrimináció. Viszont ha egy szép nőről van szó akkor ez szerintem inkább pozitív megkülönböztetés. Szerintem inkább a kevésbé szép hölgyek esetében lehet számítani negatív diszkriminációra.

2012. márc. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan annyi esélyed van mindenre mint a férfiaknak! Sőt még értékelik is az ilyen bátor hölgyeket :) ,mert általában a többség nyafogós nem csinálok semmit típus...

Én szó szerint bírom ha egy hölgy veszi a bátorságot és beszáll a fiús játékokba harcolni :)

2012. márc. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Nagyon vonzzanak ezek a dolgok, és nem vágyom abszolút a megkülönböztetésre. Egyenrangúan szeretnék "megmérkőzni" :)) Nagyon gondolkodom rajta, hogy részt vegyek egy ilyenben, és szerintem meg is fogom próbálni majd. :)
2012. márc. 10. 21:31
 4/13 anonim ***** válasza:
Hidd el sok férfinek bejönnek az ilyen csajok.Vonzónak találják őket mivel mások mint az átlag , ezért népszerűek a motoros hölgyek is.És igen komolyan veszik a nőket is.
2012. márc. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen,mutasd meg magad. Nyugodtan. Én csípem ha egy csajszi is odaáll és megmutatja mit tud.
2012. márc. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Persze, őt is komolyan veszik:

[link]

2012. márc. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Imádom az ilyen csajokat:)


Am igen komolyan veszik , példaként Szántó Niki-t tudom felhozni:)

2012. márc. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hozz másik példát, az előző hszben már ellőttem ezt :P
2012. márc. 15. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jól jönnek a pozitív vélemények! :P :))
2012. márc. 18. 19:53
 10/13 anonim ***** válasza:
Szeretettel várlak egy hétvégi estére a Lágymányosi híd és a Grassalkovich felüljáró közti szakaszra a Soroksári úton, ahol megmutathatod mit tudsz. ;) (Üdv, egy nő.)
2012. ápr. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!