Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw passat B5 hová a legcélszer...

Vw passat B5 hová a legcélszerűbb elhelyezni a vontatmány visszajelzőt? 2 körös. (Kérem az írjon aki csinálta már)

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy hátul vagy elöl szokták elvágni az index vezetéket. A saját autómon hátul csinálták meg Németországban a vonóhorognak az elektronikáját (ott nem kell visszajelző) Amit eddig csináltam azoknál a kormány alatt kellett. (Ugye itt a gondot főleg a relé középen van és a jobb oldali index jobb oldalon hlad le a küszöbnél , a baloldali pedig balon)

A saját elképzelésem az hogy hátsó lámpánál vagdosom el és bekötöm és beállítom a led villogását, majd a küszöbbnél előre viszem a ledet.



2012. dec. 2. 21:51
 1/1 anonim válasza:
Szia. Engem is érdekelne a dolog, meg az is, hogy biztosan két körös visszajelző kell? 2000-es évjárat. Esetleg tudna valaki visszajelző bekötési rajzot mutatni? Ha jól tudom a lámpákra csak rá kell dugni a horog vezetékeit. De hová kerül a visszajelző?
2020. jan. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!