Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a különbség, egy 1994 es...

Mi a különbség, egy 1994 es évjáratú 1.9 TDI 90 lóerős 3mas golf motorja, és egy ujabb 1.9 PDTDI Wolksvagen motor között?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
először is minimum 40ló. másodszor ki ne cseréld, a PDTDI egy elb@.ott széria. Már a VW is átállt a közösnyomócsöves rendszerre. Amúgy a legjobbak azok a TDI-k voltak. Kis fogyasztás, hosszú élettartam, olcsó alkatrész. A PDTDI alkatrésze drága mint az arany ás egy kalap rozmaringot nem ér annak ellenére hogy nagyon megy. Arról nem is beszélve hog egy 1.9-es motroból nem egészséges kipréselni-140-170 lovat. Persze vannak akik szerint ez nem így van, nekem ez a tapasztalatom.
2009. aug. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. aug. 19. 16:56
 3/4 anonim ***** válasza:
ez így van a tdi százszor különb de azzal nem értek egyet hogy a legjobb motor, hiszen ezis sajnos már elektromos adagolós ami nagyritkán, de néha bizony az elektronika letilt, énis ígyjártam fél évig nemtudtam miért megy el az erő mindig a kocsiból, 100fölött ugyanis végelett ha gyorsítottam 100nál állandóan leragadt, előtte egy 1.6os gtd 2esgolfom volt, mechanikus adagoló félmillió kilóméter étolaj és semmi baja nem volt kicsit sültkrumpliszagavolt meg eldurrant a turbócső de 180al simánn lehetett vele menni:) az a legjobb motor
2009. szept. 27. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
pdtdinél előfordul hogy a befecskendező beleragad a hengerfejbe egy bizonyos kilóméter után, és nem lehet kiszedni,új hengerfej kell. mi így jártunk. többszázezer ft
2009. okt. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!