Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy kiváló állapotú...

Vettem egy kiváló állapotú Honda CR 500 SM-et de félek tőle, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy hete vettem, előtte csak ETZ-m meg egy dr350-em volt.De ez brutális!! betonon 4-be odanyeleltem neki és azonnal egykerék és egy hátas (olyan gázreakciója van,hogy nemtudom követni):/ védőöltözetet használok az a szerencsém ,csak agyrázkódást kaptam.Kiszámíthatatlan,de eladni nem akarom mert 10 éve ez volt az álmom.Kompresszió is vagy 10X akkora benne mint a Dr-be,állvanyon rúgom,visszarúg én meg leesek róla közben meg szentségelek,a talpam meg sajog még krosszcsizmában is.Haverok mondták,hogy a 250-is nagyon vaddisznó inkább 125-öst vegyek először mert ez profiknak való.Nem tudom mit tegyek,mert beindítani sem tudom ma is próbáltam vagy 5 percig(nem merek erőset rárúgni mert félek,hogy eltöri a lábam).Valakinek ötlete van?

2012. dec. 1. 20:21
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

Évekig versenyeztem vele SuperMoto és jégen, kedvenc motorom volt.. Csak "özvegycsinálónak" becéztem!

Berúgás előtt nyitott benzin csappal oldalára borítottam , úgy kapott elég benzint, majd csizmával, a tetejétől az aljáig rúgtam teljes súlyommal. Általában 3-4 rúgásból beindult de egy de-kompresszor sokkal megkönnyebbitené az indítást. Hanyat vágás ellen meg a hátsó féket kell használni...

Életbiztosítást is érdemes venni...

2015. aug. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Hali!


Ha 500-as kell mindenképpen, akkor inkább KX500. Az is olyan erős, de sokkal kezesebb. Volt hozzá szerencsém. Bár azzal is vigyázni kell, nem bolondbiztos egyik sem. :)

A HONDA 500-asa hírhedten durván adja le a teljesítményt.


Aki meg 125-öst ajánlott, azt hitte az megváltás. Ne hidd! Az meg sunyi alattomos! Húzod neki, először azt hiszed ez nem fog menni, aztán egyszercsak megindul és megy mint az ökör! Ez a 125-ösök sajátossága. :)

He megfigyeled, motocrossban is mikor 125-el mennek pl homokban és ugratnak vagy kanyarodnak, kb mindig csutkán van a gáz! :D

Igaz a hangja azoknak a leggyönyörűbb! :))

2016. okt. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!