Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiuknál tényleg ciki ha van...

Fiuknál tényleg ciki ha van scooter motorja?

Figyelt kérdés
Ez a fiuknak jól áll vagy inkább az lányos motor...vagy mind a két nemnek egyáránt illik?
2009. aug. 18. 12:52
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
szerintem mindkét nemnek egyaránt illik..én szeretem ha fiú scootert hajt..de mondjuk nekem speciel az tetszik,ha valakinek jó a scooterja,nem valami gagyi kinai..
2009. aug. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha robogóra gondolsz akkor miért lenne ciki ? Vannak olyan vagány robogók hogy kinézetre is teljesítményre is mint állat.Én személy szerint azért nemszeretem mert nem lehet vele váltani így unalmas hogy ülők rajta mint egy fadarab és húzom neki a gázt.Volt hogy mentem egy kölcsön robogóval haza fáradtan és a kormányra támaszkodtam és majdnem elaludtam.Én cross vagy enduro párti vagyok na az férfias vagy egy sport moci.
2009. aug. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A motor nem divatkiegészítő. Speciel még egy motorra sem írták rá h fiús-e vagy lányos. Nyilván rózsaszínt ne vegyél ha nem muszáj.... A robogó robogó minden nemnek és korosztálynak, a lényege h nem kell váltani rajta és nem azért nem kell mert a lányok hülyék a váltáshoz :D

Egyébként nézz körül a legtöbb robogón fiú van, de segédmotorokon akár munkából hazatartó 40-50-es férfi nem ritka! Sőt a 500-600-as robogók egész jól néznek ki.

2009. aug. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de én nem 40-50es wok hanem 16éves fiu!
2009. aug. 18. 14:48
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez csak egy példa volt, de sok tini fiú megy robogóval, addig nem ciki amíg nem menőzik vele hogy milyen "erőgépe" van ;) (az előző voltam)
2009. aug. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha 16 vagy akkor már vehyél cbr 125-öst... Amúgy szerintem nem cink, mondjuk én személy szerint jobban szeretem a motorokat, de rengeteg fiatal járkál robesszal... 15f
2009. aug. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
hát... ha ilyened van,és normálisan használod, az nem gáz. Viszont, amikor vmi kis 15 éves suttyó megy el mellettem balon, velem egy sávban, úgy kedvem lenne ráb@szni az ajtót... tartsd be a zsabályokat, figyelj oda mindenkire, és semmi gáz nem lesz belőle :)
2009. aug. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kül én azért kérdztem,mert a környezetemben beszélgettem a csajokkal és azt mondták h a fiuknak nem áll jó a robogó,de még bizis is!
2009. aug. 18. 18:57
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, én is robogót fogok venni.

Nem azért mert nem kell váltani hanem azért mert egy hasonló korú váltós motor drágább.

2009. aug. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki fiúnak a robogó, meg senkinek. az a ciki amikor kanyarnál leteszik oldalra a lábuk mert f*snak hogy eldőlnek.. csoda hogy ilyenek jogsit kapnak.. amúgy én nem vennék robogót, szeretek váltogatni, de ha valakinek az jön be akkor azt vegyen ;) aki divatból vesz motort az a ciki
2009. aug. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!