Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Astra G hidegen elinduláskor...

Kocsis Csaba kérdése:

Astra G hidegen elinduláskor rángat valakinek? 1.4 Twinport, illetve mitöl lehet ez a jelenség, mi okozhatja?

Figyelt kérdés

2012. nov. 27. 21:10
1 2
 1/16 anonim válasza:

Kockás a benzin:DD


Na jó viccet félre téve,elég sok mindentől lehet..

2012. nov. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Gyújtótrafót olvastam h az is lehet a baja,de elég bosszantó jelenség,pedig 45 ezer km van még csak benne
2012. nov. 27. 21:28
 3/16 anonim válasza:
Gyertyával mi a helyzet?Lehet arra is rá kellene nézni..
2012. nov. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szervízben azt mondták a gyertyára hogy 60 ezernél cseréljem ki,hát lassacskán időszerű lessz,de nemhiszem h az lessz a baja.............igazábol az lenne a jó ha tudnék oylan valakivel beszélni,akinek jelentkezett ez a probléma és megjavította :D
2012. nov. 27. 21:51
 5/16 anonim válasza:
Szerintem ez elég sok mindentől lehet amúgy..benzin szürőtől elkezdve a porlsztóig akár,de az is lehet hogy elektromos gond.Szóval szerintem a szervizzel járnál a legjobban..
2012. nov. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy nem hordom márkaszervízbe,nemigazán volt még semmi sem benne cserélve,motorolajon kívül,úgyhogy szerintem elviszem egy komoylabb átvizsgálásra,szerintem nagy baja nincs,csak kíváncsi lettem volna arra hogy ezt mi okozhatja,meg hogy volt-e valakinek iylen jelenség
2012. nov. 27. 22:08
 7/16 anonim válasza:
Így látatlanba mindenki csak tippelni tudna...nem lehet így megmondani.A legjobb ha elviszed szerintem mielött komolyabb baja nem lesz.
2012. nov. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Valamelyik hőjeladó, ami az automata szívatót vezérli. Esetleg nemártana egy tisztítás az injektoroknak.
2012. nov. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

GYERTYKÁBEL

!!!!!

2012. nov. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Műszerfalon semmilyen hibát nem jelez ki,ha laptopra felteszik a kocsit elvileg van esély rá hogy kimutat valamit?,mert így elég sokminden lehet.
2012. nov. 28. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!