Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó, gyorsasági, v supermoto?

Robogó, gyorsasági, v supermoto?

Figyelt kérdés

Robogózok lassan 3 éve, meguntam, gondolkodok hogy lecserélem egy 50-70-es supermotora vagy gyorsaságira. Megéri? Úgyértem két véleményt ismerek: Akik azt mondják 50-esben legjobb a robogó és csak nyűg a váltás, másik féle vélemény pedig az hogy mindenképpen jobb a váltós motor.

Mindenképpen kismotor kategóriában gondolkodok egyenlőre.

Várom a véleményeket, tapasztalatokat.


2012. nov. 27. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
50esben valóban nem sok értelme van a váltásnak, csakis az, hogy megtanulsz váltani, így könnyebb lesz nagymotorral menni. Tehát, ha nagymotort akarsz később érdemes 50es váltóssal menni, ha csak 50esnél maradsz akkor bizony egy nagytestű robogó (pl Aerox) sokkal jobb.
2012. nov. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyit közlekedsz lámpás/forgalmas városban. A váltós azért jobb mert jobban visszaadja a motorozás élményét még ha 50-es is.
2012. nov. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%
A robogó az nem motor...
2012. nov. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elsősorban azt kell hogy mondjam hogy a váltós motorok jobbak,meg ha igazi emelkedőt kell mászni a váltóssal meglehet de egy automatával már nehezebben.

Ha leakarod cserélni a robogódat akkor érdemes letenned a jogsit és nagy motort vennél vagy valami 125-öset kiegészítőjogsival.Sok helyen van részletfizetési lehetőség,és időben elkezded szezon elején már motorozol,motort pedig most érdemes venni,eladni meg tavasszal.

Szerintem nyugodtan gondolkodj kategóriaváltáson,mert az 50-sekkel sok nyüg van,és ezt nem arra értem, hogy nem mennek gyorsan.

2012. nov. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!