Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyorsasági vs. Supermoto?

Gyorsasági vs. Supermoto?

Figyelt kérdés

Fél-1 éven belül szeretnék egy Gyorsasági vagy egy Supermoto-t szóval egy új motort...Szeretnék érveket és ellenérveket...

Az én gondolataim:

Hallottam hogy a "the perfect triangle" azaz amikor a gyorsasági motoron tökéletesen áramvonalas vagy az kényelmetlen stb. plusz ugye a gyorsasági motor nem megy el mindenhol,és a magyar utakat nézve nem akarok minden 2. méterben kacsázni.Viszont szeretnék nagy sebességet és "modern" kinézetet,no nem azért nincs semmi bajom a supermotoval,sőt az új Husqvarnák iszonyat jól néznek ki.

Szóval egy olyan motorra gondoltam ami nem meggyilkolva éri el a 110-et, és nem az a hihetetlenül túlárazott sznob gané.

Kérdéseim:

Melyik kényelmesebb tapasztalatok alapján?

Macerás Supermoton kereket cserélni?

Melyik igényel több figyelmet?

Szerinted melyik néz ki jobban?

Melyiket ajánlanád egy 16 évesnek?

Melyik jobb döntés hosszútávon?

Melyik kényelmesebb mindennapi használatra?

Melyik "keményebb"?

125ccm-es motorok között érdeklődnék!:D



#Supermoto #szélesutatmindenkinek
2012. nov. 4. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

-Melyik kényelmesebb tapasztalatok alapján? Supermoto

-Macerás Supermoton kereket cserélni? Pont mint a többin.

-Melyik igényel több figyelmet? Normál használat mellett nem igényel egyik se extra figyelmet.

-Szerinted melyik néz ki jobban? Ezt neked kell eldöntened.

-Melyiket ajánlanád egy 16 évesnek? Ha nem motoroztál még előtte akkor inkább egy Supermotót.

-Melyik jobb döntés hosszútávon? Mivel azt írtad 125-ös szerintem ne tervezz hosszú éveket vele, elég hamar ki lehet nőni.

-Melyik kényelmesebb mindennapi használatra? Supermoto

-Melyik "keményebb"? 125-be? Egyik se.

2012. nov. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

125 köbcentisből én biztos, hogy ezt venném.


[link]


Tehát Supermoto.

2012. nov. 5. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én meglátásaim szerint:


Kényelem: Supermoto, mindenképp. Nézz meg egy sportmotort hol lent van a kormány, csuklódon tartod a fél tested, nem nagy öröm :) Esetleg akkor elviselhetőbb, ha picit fentebb van a kormány.


Kerék: Nem, miért lenne macerásabb mint bármin? :)


Figyelem: Ha sz@rt veszel akkor az... de nagyon :D 2 üteműnél inkább a csörgés-zörgés jelenti a közelgő generált. 2 üteműnél az olajat kell sűrűn cserélni, de 2x annyit elmegy, mert felét pörgi csak mint a 2 ütemű, de fele annyi erős is csak...


Kinézet: Háááát... Párttatlan vagyok. Mindkettő tetszik, de, ha muszáj dönteni akkor: Supermoto.


16 évesnek: Inkább supermoto, és, ha kevés pénzzed van akkor 4 ütemű, ha van dögivel :D akkor 2.


Hosszabb távon: Supermoto.


Napi használat: -||-


Keménység :D : Sport.


Új motort szeretnél. Most nemtudom vadiújra gondoltál-e vagy csak a mostanit akarod lecserélni és úgy "új"-ra.


Ha vadiúj akkor Yamaha WR 125 X vennék 4 ütemű közül.

2 üteműből pedig a Husqwarna SMS 125


Sportot nem ajánlok :D az csak 600-asban az igazi ;)

2012. nov. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat az "új" alatt másikat értettem, sajnos mivel szüleim nem támogatják amúgy se a szenvedélyeimet főleg nem a motort.:D szóval használtan akarok venni, mennek a zöld kezek!:)
2012. nov. 7. 16:33
 5/6 A kérdező kommentje:
Yamaha DT 125-ről vélemények?:D mert amit ti mondtatok motorokat azok eléggé drágák..:D szinte kijön belőlük egy autó is:D
2012. nov. 7. 17:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem TDR volt. Ugyanaz a blokk. Csak vízpumpa szimeringet kellett benne cserélni. Ennyi volt a blokkal a hiba. Mindig ment, jó volt.
2012. nov. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!