Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Én a jövőbe akarok venni egy...

Skyrex kérdése:

Én a jövőbe akarok venni egy Keeway TX 50 Supermoto-t és mivel meg nem volt motorom nem tudom hogy ez jó-e? Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Ahonnan én megakarom venni: [link]

2012. okt. 14. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
2LE... Egy Babetta erősebb. Szerintem inkább ne... És Még keeway is--> felejtsd el.
2012. okt. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És szerinted milyet vegyek?
2012. okt. 14. 15:25
 3/9 anonim ***** válasza:

ha supermotot szeretnél én neked a Derbi Sendat ajánlom!

Nagyon jó motor használtban már baráti áron kapsz és nem Kínai hanem Olasz!

Pörgős 2T!

6 sebességes váltóval és kegyetlenül megy!

Ezeket tapasztalatból mondom!

Tuningot is bírja rendesen!

Remélem tudtam segíteni és tényleg ne vegyél Kínai sz@rokat, mert megütöd vele a bokád akár kezdő vagy akár haladó vagy profi.

De kezdésnek inkább egy automataváltós kis robogót ajánlok pl: egy aprilia sr 50 Karbist!!!!

yamaha aerox

2012. okt. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát én maradok a szupermoto-nál mert nem szeretem a robogokat. De a Derbi Senda az jó lesz.

Köszi sokat segítetél.

2012. okt. 14. 17:49
 5/9 Tolmaten ***** válasza:
A derbi nem olasz, hanem spanyol, azonban tényleg jó, de nem a legjobb... Nekem egy husqvarnám van (50cc) és haverom derbiét rendesen ott hagyom. Kezdésnek jó, ajánlom még a yamaha dt-t, malaguti xsm-t, aprilia sx-t. HASZNÁLTAT VEGYÉL!!! az újakon csak bukni lehet...
2012. okt. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 derbi love válasza:
hááh jó látni.nekem is derbi Senda X-Racem van.nagyon fasza.tunning még nincs benne de igyis 3maidkba még ki dobja kerékre az elejét.jah és 125ös motort le gyorsulta.és teljesen gyári annyi hogy nagy böszme fogas kerék van hátúl szerintem az egyik legnagyobb :))ilyet vegyél szerintem.
2012. okt. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
(3maidkba még ki dobja kerékre az elejét.jah és 125ös motort le gyorsulta) ez jó kemény géped van 50cm3 az kemény kategória ha kicsit megpiszkálod motorikusan lehet hogy a nagy köbcentis gépeket is odaveri
2012. okt. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50ccm egyátalán nem kemény kategória, Nekem egy Malaguti F12-m van,robogó 50ccm de felültem egy (amúgy 125ösök között lomha) Yamaha YBR 125-re de érezni keményen hogy masszívabb motor megy alattad.
2012. nov. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A keeway TX50 nem egy versenymotor.

Arra való hogy suliba jártj, és hogy 7vgn baromkodj a szántón!

Ha rendesen karban van tartva nincs vele gond!

Ne onnan vedd ott nem az igazi, a hivatalos adatok vannak, kényelmesen téptet ez 80-al is!(nem én vezettem! :D)

Havernak van 50-e, és állítólag le tudja tornázni a fogyasztást 1,5 literre!(olcsóbb mint a bkv)

2014. nov. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!