Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Okos döntés lenne ezt megvenni?

Okos döntés lenne ezt megvenni?

Figyelt kérdés

[link]

Egy ilyen motort szerettem volna (nem pont ezt, mert mocsok drága, csak most ezt a hirdetést tudtam visszakeresni), de olvastam pár helyen, hogy szidják a Keewayt. Pontosabban a robogókat, ez meg ugye Supermoto, dehát akkor is..

Szerintetek?



2012. okt. 9. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezis ötvenes kategória, csak váltós, valószínűleg az is szar rajta. De a Keewayből sem mind szar igazából, csak lutri... 5-ből 3 szar, 2 jó. Szóval lehet, hogy mész vele 5 évig semmi hibával, van hogy 2 nap után árokba dobod.


Amúgy nagyon vicces a szöveg... 10LE és 3 liter alatt fogyaszt... Miközben 5500-12.000-ig pörög. Eleve szar a hangja, supermotonak nem túl jó, de ilyen fogyasztás-teljesítmény ráta meg hihetetlen. Biztos eszik az 4 liter felett is, ha tényleg olyan erős. De halkan megjegyzem, hogy azt az erőt tuti 10.000-12.000 között adja le.


Szóval nem nagyon okos ezt a masinát megvenni, mert a stílus szégyene, és jól átvernek vele plusszba szerintem ilyen kicsibe nagyon fura a supermoto.


Inkább vegyél egy DT50-et és rakj rá sima gumit, meg egy másik fejidomot.

2012. okt. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. okt. 9. 16:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!