Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vajon honnan tudhatom meg,...

Vajon honnan tudhatom meg, hogy a használtan vásárolt robogóm hány köbcentis?

Figyelt kérdés
Benelli 491-es típusú, állítólag 50 ccm-es amiben lassan kételkedek. Végsebessége 90 Km/h (50-es blokkal lehetséges ez?)

2012. nov. 20. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, az én motorom is 130 körül is tudna menni és ekkora.

A különbség inkább az erejében van a több köbcentisekhez képest.

2012. nov. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És milyen mocid van?
2012. nov. 20. 20:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos fel van fúratva, sportlégszűrő, új kipufogó vagy valami hasonló tuning van rajta. Képek alapján 50-esnek néz ki, de ha az adásvételin 50 ccm-esként van feltüntetve, akkor semmi gond. Amúgy még az lehet, nem tudom hogy ez robogóknál is lehetséges-e, de 70-es henger van rajta vagy ilyesmi. Itt egy srácnak volt egy Aprilia sr50-ese, ami 100 felett ment. Csak túl sok volt a ló és egy éjszaka "megszöktek" a garázsból. Pedig az is 50-es volt, sőt egy srácnak volt egy Simsonja, közel sem gyári állapotban, aminek 110 volt a vége. Annak meg pár hét után felmondta a blokkja a szolgálatot.
2012. nov. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"Végsebessége 90 Km/h" Mérd meg GPS-el is a biztonság kedvéért, mert szeretnek nagyon csalni az 50esek órái ,hogy a tinik boldogak legyenek a nagy számok miatt. De egy Aerox is megy ennyit fojtások nélkül egy kisebb gyerek alatt.
2012. nov. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én 85 kg vagyok, és a gps-es mérést is megcsináltam, az 95-öt mutatott. :-D
2012. nov. 20. 21:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak ki van belőle szedve a fojtás. Ha használsz egy motort és bizonyos km után viszed szervizbe, ott kiszedik belőle. Egy barátom Yamaha robogója is ami 50-es, megvette tudott 45-öt, most meg 2 ezer km után már 70 is megy. Később még többel.
2012. nov. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha 95öt megy gps szerint akkor abból nem csak a fojtást vették ki. Úgy tudom Minarelli blokkos, ha a dugattyú átmérője 40mm-nél nagyobb akkor nem 50es.
2012. nov. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!