Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meg van a jogsim 125ccm ből...

Meg van a jogsim 125ccm ből azaz 11KW ig. Nézegetek motort és sok olyan van hogy 125ccm de 20KW-25kw a lényeg h több 11nél. Szóval a rendőrök nagyon nézik? Mennyire büntethetnének meg? Esetleg lehet olyat csin h a forgalmiban valahogy át íratni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 19. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem kérdezz rá,hogy mennyi van a forgalmiban,ha van,mert sokan a valós kW-ot adják,meg nem pedig a forgalmiban szereplő!

Amúgy szerintem 4-5kW-ért nem baszogatnak,örüljenek,hogy van egyáltalán rendszám rajta....

2012. nov. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen kérdezgetem és ez a gond :/ sok a valós van :(( Háát nem tudom :D biztosra akarok menni
2012. nov. 19. 19:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha 11kW nál nagyobb szerepel a forgalmiban, akkor olyan , mintha nem is lenne jogsid rá. (hiába csak 125cm3) Tehát ne is nézz ilyet. Megnézi a rendőr, tudja mit jelent az A1!
2012. nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a TDR-em 7kW,Ausztriából lett behozva,ott komolyan be is tartják ezt,olyannyira,hogy még a fojtás is benne van!Ha nem akarsz itthon szart,papír nélkülit venni,akkor irány Ausztria,Svájc,Németország(itt drágább,mint az első 2) vagy Olasz!Az olaszoknál a legolcsóbb,mivel ők nagyon szeretnek motorozni,és mindig újat vesznek,a használtat meg olcsóbban adják mint akár itthon a papírosat.Meg ott lehet jobban disznólkodni!Amúgy ott bontókból(ne gondolj romhalmazra,meg roncsokra),vagy lefoglalt gépeket vegyél(amit ott már nem használhat,de külföldön igen),vagy aki direkt evvel foglalkozik,hogy külföldieknek vonja ki,adja el.Ha ügyes vagy,és nagy pofád van,jóval kevesebből kijössz,mintha itt vennél egy papírosat!Ja,és tudni kell,hogy ott kint a gyári alkatrészekből újítják fel,nem sprórolnak rajta,mint a magyar tulajok!
2012. nov. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!