Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a teendő? Testvérem közigaz...

Bolcsi007 kérdése:

Mi a teendő? Testvérem közigazgatási bírságot kapott. A lényeg hogy nem ő az akit lefényképeztek. Kapott egy levelet csekkel 90000Ft-ot fizessen be. Mert lakott területen 50km/h helyet 99-el ment.

Figyelt kérdés
A motoról nem tisztán kivehető a rendszám száma, a motor típusa sem egyezik mert tesóm motorja egy 125 cm³ enduro a kép amit megnéztünk egy gyorsasági nagymotor van.A rendszám számát nem lehet tisztán kiolvasni.Elég csak ha a hasukra csapnak és 90ezer 1 gombnyomásra mert megnézik a nyilvántartást kinek van a környéken hasonló rendszámú motorja?és fizesss kész röhejjjj
2012. nov. 16. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tudja bizonyítani pl tanúkkal, hogy akkor nem járt ott, akkor érdemes bemenni, de egyébként is, ha nincs is a környéken olyan motor, neki meg nem olyan van, akkor érdemes bemenni rendőrségre.
2012. nov. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Az lesz hogy a területig illetékes kapitányságra bemegy viszi a határozatot a saját motorja fényképét forgalmiját és hasonlítsák össze.Csak azt nem tudom hogy ott foglalkoznak-e az üggyel mert a levelet Szombathelyről küldték mi pedig Somogy megyében lakunk.A főnöke szerintem tanúskodna hogy abban az időpontban nála dolgozott.
2012. nov. 16. 22:08
 3/5 anonim ***** válasza:

"A főnöke szerintem tanúskodna hogy abban az időpontban nála dolgozott."

Az nem mérvadó. Az a lényeg, hogy a jármű hol volt, nem a gazdája.

2012. nov. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor én mint a testvére vagy a feleség is tanúskodhat hogy a motor otthon volt.Nem használta senki.és még üzemképtelen a motor.köszi a választ.
2012. nov. 16. 22:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek Szombathelyről küldik.
2014. jan. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!