Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért késik Ford Fiesta óra?

Nenoka kérdése:

Miért késik Ford Fiesta óra?

Figyelt kérdés

Ford Fiesta 1.3 Comfort autóm van, és a digitális óra mindig késik! Aksit feltöltöttem, de ugyanúgy késik. Akárhányszor beállítom, egy nap múlva már késik! Ez típushiba, vagy valami más?

Semmi más hibát nem veszek észre a kocsin, csak ezt nem értem... tapasztalt valaki még ilyet?



2012. nov. 19. 01:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Jókérdés, nálam is ez van (SuzukiSwift)
2012. nov. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valoszinu a belso frekvenciagenerator frekvencia osztoi nem megfeleloen vannak meretezve...a mai vialgban nem csodalkozom rajta...
2012. nov. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MCsperX válasza:
Nem mostani ugyan a kérdés, de nálam az akkumulátor végleges lemerülése előtt csinálta ezt. De egy rossz szavam se lehet, mert gyári aksival 8 évig bírta, az új aksi meg már fél év után rosszalkodik.
2014. márc. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nálam is ez van, idén kezdte el, először csak 10 perceket késett naponta, most már egyik napról a másikra több mint fél órát....Tényleg akksi hiba lenne ez?
2014. márc. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 MCsperX válasza:
Pöccintésre indult az autó, ezért én sem gondoltam az akkumulátorra, aztán elkezdett egyre nehezebben indulni. De az óra késése volt az első jel. Az akkumulátor csere után megint pontos volt.
2014. márc. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nagyon szépen köszönöm, még pöccre indul, úgyhogy addig az óra le van tojva :) :)
2014. máj. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!