Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell megcsinálni, mire...

Hogyan kell megcsinálni, mire kell figyelni mély láda beszerelésekor?

Figyelt kérdés
Tehát: Az van hogy van egy Nissan Almeránk, és szeretnék venni hátra a csomagtartóba egy Tube csőt vagy mély ládát hogy legyen egy kis mély is a zenéknek. Nos és mivel nem értek hozzá, azt meglehetne oldani hogy kiszerelhetős legyen a hangcucc?( ha pl vásárolni megyünk legyen hely a cuccoknak) illetve egy Kenwood rádió van bent 4x30 W teljesítménnyel. Ez elbírná a mély ládát is? Illetve erősítő kell hozzá vagy szólna így is a mély? Továbbá csak 2 hangszóró van elől, ezek szerintem még gyáriak csak a fejegység lett cserélve gondolom.. Kérem hozzáértők írjanak,jah és milyen márkából érdemes nézegetni? Köszi előre is..

2012. nov. 18. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem nem elég a rádió teljesítménye. Mindenképp kell egy erősítő. Ehhez megfelelő kábelkészlet. Meg lehet oldani hogy kiszerelhető legyen a cucc csak vigyázni kell ha kiveszed le kell szigetelni a 3 tápot ( + , - , kapcsolt szál) Mert ha ezeket nem szigeteled akár az autó is leéghet. Ha titeket nem zavar akkor elég a 2 első hangszóró. Nekem Blaupunkt erősítőm, SAL 30cm-es mélyem és Sony fejegységem van így nem az igazi. Mivel ha az összes cucc ugyan az a cég terméke sokkal szebben tud szólni a rendszer.Tehát te Kenwood cuccokat nézegess. És ha nem értesz hozzá akkor inkább mással csináltasd meg a vezetékezést, mert ha elrontasz valamit elfüstölhet az erősítőd, mélynyomód, rádiód,az autód is.
2012. nov. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát... fejegységről meglehet hajtani (mivel a sub érzékenysége magas,így megszólaltatja az a közel 4x25-30W RMS a Sub-ot)!

Viszont érdemesebb lenne venni,hozzá egy normális erősítőt!


Ha ki akarod szerelni,akkor nem ilyen össze-vissza vezetékeléssel bajlódj,hanem egy Speakon csatlakozót tegyél be neki (elforgatod és kihúzod...)


Amúgy nem feltétlen kell teljesen márka egyezésnek lennie!

(nekem Pioneer P88RsII fejegységem van,Audio System X-Ion 160.4 4CH erősítővel,Audio System első szettel és Impact Sub-al)! Tökéletes a hangzás (a színpadkép és a dinamika nagyon jó lett... ahhoz képest,hogy sedan-om van)!

2012. nov. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi a válaszokat
2012. nov. 18. 14:10
 4/4 Bajer ***** válasza:
Érdemes egy jó kondenzátort is beszerelni a csomagtartóba, hogy ne merüljön le az akku. Nekem autózás közben elhalványult a fényszóróm amikor feltoltam a hangerőt, azután vettem Cobra kondit és így nincs feszültségesés.
2012. dec. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!