Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SOS Mi van olyankor, ha 89-es...

SOS Mi van olyankor, ha 89-es Suzukim kipufogójából fekete hajszerű kóc jön ki?

Figyelt kérdés
A kipufogó már egyszer cserélve volt, az olyan 5-6 éves. Pár hete elkezdett kifelé jönni ez a különleges fekete dolog, de nem foglalkoztam vele tegnap el kezdett rázni az autó, azt hittem a gyertyák el voltak olajosodva, de meg lett tisztítva. Utána sem javult, biztos az a baj hogy csak városban használtam és jól kihuzattam (utána sem javult) de amire hazaértem kb 10 méter kóc lógott ki a kocsi kipufogójából, el is dugaszolta kihúztam amennyire csak lehet. (Még jó, h nem robbant fel) Szerintetek? 33/N

2012. nov. 17. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:

"(Még jó, h nem robbant fel)"

Nem robban fel, max. leáll!


Jön kifelé a kitöltőanyag a kipufogódobból, bizonyára szétrohadt a cső a dobban. Eddig tartott a cserélt kipufogó, kezdj gyűjteni újra!

2012. nov. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
csatlakozom az előttem szólókhoz!a kipufogó gyapot jön ki belőle,ha ki birod szedni mindet belőle akkor jó,vagy egy ügyes lakatos ketté vágja és kitisztítja,még akkor se kerül annyiba mint egy új dob!
2012. nov. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy menthető? Szerintem sok kijött, van ügyes szerelő, aki ilyeneket buherál... Jó a felrobbanás kicsit túlzás volt, de ijesztő volt. És ha ez kijön akkor nagyon durva hangja lesz... Elkezdek gyűjteni! Köszönöm!
2012. nov. 17. 15:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a gyapot 2 dolog miatt van benne. Egyrészről megszűri a kipufogóból áramló gázokat, másrészről pedig tompítja a hangot. Egy ideig anélkül is ellehet vele járkálni, de amint lehet pótold, mert így műszakin tuti meghúznák a kocsit. :-/
2012. nov. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyébként valahogy így kéne kinéznie optimális állapotban. ;)

[link]

2012. nov. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!