Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon hülyén nézne ki ha a...

Nagyon hülyén nézne ki ha a gyárilag fekete lemez felnijeimet lefújnám ezüstre?

Figyelt kérdés
Egy ezüst színű Astra H-n lennének. Eddig egyen sem láttam ilyet. Mindenkinek gyári fekete van, vagy legfeljebb felraknak rá egy dísztárcsát.
2012. nov. 16. 21:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lój egy képet róla oldalról és kérj meg valakit, hogy Photoshoppal színezze át. Akkor kiderül milyen lenne :)
2012. nov. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Fújd le, ha gáz akkor meg veszel rá dísztárcsát:)
2012. nov. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Attól is függ milyen ezüst. Ha kályhaezüsttel lefújod úgy, hogy még a gumit sem takarod ki rendesen és a felni szélénél a gumin is ezüst csíkok lesznek, az nagyon csúnya. Ami szép tud lenni, az valami aprószemcsés ezüst rendesen ráfújva a felnire (felni takarítva, zsírtalanítva/portalanítva és profin ráfújva), a gumi oldalfala meg áttörölve valami ápolószerrel.
2012. nov. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Vadi új felni, még gumi sincs rajta, így ilyen gond nem lenne.

Lehet kapni olyat hogy keréktárcsa-ezüst. Arra gondoltam.

2012. nov. 17. 09:45
 5/14 anonim ***** válasza:
Vegyél rá egy igényesebb dísztárcsát. Legalább ki fog nézni valahogy.
2012. nov. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Mivel a nem igényes dísztárcsa garnitúra is bőven öt számjegyű összegbe kerül, ezért gondoltam hogy lefestem. Olcsóbb is, és ha netán megkarcolódna, javítható.


Ha meg igényeskedni támad kedvem, akkor visszateszem tavasszal a gyári 17 colos alufelnit, amin a nyári gumik (225/45 R17) vannak.

2012. nov. 17. 22:50
 7/14 anonim ***** válasza:
Sosem értettem, hogy az év 7 hónapjában van lóvé csilli-villi alufelnire, de a maradék 5 hónapban már egy dísztárcsa sem jut a fekete kerekekre.
2012. nov. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Bocs, hogy a te okulásod végett nem adtam vissza ajándékba az előző tulajnak az autókon lévő felnit!

Egy hónapja vettem az autót, azóta költöttem rá több mint kétszázezret és nem feneketlen sajnos a bankszámlám.

És elnézést, hogy egy kopott fék cseréjét fontosabbnak tartom, mint hogy csili-vili dísztárcsa legyen rajta. De biztos, hogy csak én gondolom ennyire rosszul.

2012. nov. 18. 11:09
 9/14 A kérdező kommentje:
...autón lévő felniket!
2012. nov. 18. 11:10
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy flakon keréktárcsaspray-t, de elsőre próbáld ki valami más felületen, pl. selejtezett számítógép háza. Ha azon jónak néz ki, akkor mehet a felnikre.
2012. nov. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!