Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első motornak mit ajánlatok?

Első motornak mit ajánlatok?

Figyelt kérdés

600-1000 cc be gondolkozom, eddig nincs semmi tapasztalatom. Nem igazán akarom kijárni a szokásos iskolat 125-250 stb.. elso kocsim is eros volt es gyorshajtas/baleset nelkul megusztam. Nos mit ajanlatok ? Leginkabb csak, hogy lassam anyagilag mire szamitsak, esetleg ha latok valami jo ajanlatot akkor lecsapok ra.

Nem allando hasznalatra csak hobby szinten.



2012. nov. 14. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a helyzet akkor egy Hornetet, végtelenül jóindulatú és könnyen motorozható gép, elsőre ne egy Gixxert nézz. De azért jó lenne valami kisebb gép, gyakorolni, ez nem olyan mint az autó.
2012. nov. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az autó teljesen más dolog. De mennyit szánnál a motorra? Arra is számolj, hogy védőfelszerelés is kell, és egy kezdőnek fokozottan ajánlott, mert kicsi az eséj, hogy ráülsz egy 60 vagy több lóerős motorra és rögtön uralni tudod. Én ha mást nem, egy 250-es ETZ-t vennék először. Nagy ába vágod a fejszéd ha rögtön ilyen nagy motort veszel.
2012. nov. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 schocko ***** válasza:
41%
én a BMW 1000 RR-t ajánlanám, elég erős, 200 ló, meg is nézik, le is takarnak majd utána, ha összeszedték részeidet...a motor az nem autó!...
2012. nov. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Honda Hornet 600-at kapni már 700-850e ft-ért is amire csak felülsz és mész

suzuki sv650, honda cbr100 rr, de a cbr600 is jó motor

2012. nov. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2-3M korul, persze ha felebol is kihozhato az is jo. Eleg sokat dolgozom es hat most elegge elkapott ez a laz csak engem 28 eves lettemre. Ahol lakom eleg jo az ut es hetvegen kb senki sem jar erre. Ezert gondoltam esetleg nem problema erosebbel kezdeni, de mint irtam teljesen laikus vagyok, ha ezt tenyleg erdemes alulrol kezdeni akkor marad az a verzio.
2012. nov. 14. 21:22
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha tényleg csak a motorozás a célod, mint írtad hobby szinten és nem te akarsz a falu leggyorsabb halottja lenni akkor azt ajánlom hogy ne a köbcenti érdekeljen.

A motor kinézete (ami igazán tetszik a számodra), legyen meg a magához és erejéhez való súlya, kényelmes legyen mindenek felett.

A nagy gyorsaságiak nem kényelmesek, hiszen nem erre vannak tervezve, hanem lekönnyített bivaj erős gépek legyenek (pl: gsx-r, ninja), inkább egy jól motorozható de az úton maradó motorokra figyelj fel.

Én a helyedbe egy szép V-strom, vagy SV 650-est ajánlanék neked, vagy ehhez hasonlót, ráadásul ezek gondozás mentesek. A csajok imádják majd. :D

2012. nov. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha 400ccm, körülire ülsz és utána 650, utána 1000 még az is jó

De 125-250est hülyeség venni, csak akkor szokás ha tanul az ember rajta abszolút kezdőként, és jól kihajtva leadja a mélybe

Azt nem említetted hogy váltást illetően mennyire vagy otthon benne

2012. nov. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

# 7Nem vagyok otthon a valtasban ezert is akarnam ezt a dolgot elkerulni, mivel nem szeretem az adok-veszek ugyleteket (leginkabb az ido hiany miatt).


# 6 Igy van, sebesseg engem annyira nem erdekelne, sot a csajos resze sem annyira mivel mar megtalaltam eletem parjat:)

2012. nov. 14. 21:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Én egy Harley Night Rod Specialt vennék :)


Szerintem azt vedd, ami tetszik! Van, akinek a gyorsasági motorok tetszenek (akkor is ha nem megy gyorsan, bár nagyon nehéz...), van akinek pl a night rod. Ezt csak te tudod.

2012. nov. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!