Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor tehetem le a korlátlan A-t?

Mikor tehetem le a korlátlan A-t?

Figyelt kérdés
Decemberben leszek 19 éves. Május óta van A1-em(B125), és Október óta A korlátozott. Mikor tehetem le a korlátlant? Meg kell várnom a 24 évet? -.-
2012. nov. 13. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem, az Ak-t be fogják számítani, 2014 októberében kezdheted az A-t.
2012. nov. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jövő évtől csak A2-ről mehetsz át A korlátlan-ra

21éves kortól lehet A2-t szerezni, és legkésőbb 2015-ben tehetsz szert az A-ra, én is így fogom csinálni

20/F

2012. nov. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Kolléga, az A2 korhatára 18 lesz, ugyanúgy mint az Ak-é, és a módosítások életbe lépése előtt szerzett Ak-s jogosítványt be fogják számolni.
2012. nov. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Már kezdem kicsinek érezni a Vt-t...:D
2012. nov. 13. 21:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Jajj. Már rémálmaim vannak tőled. :D


Vegyél addig egy kisNinját, azzal kevesebbet fogsz sz*pni, meg ugye csak papíron 25kW.


Vagy ne is vegyél, rakd rendbe, és elő fog kerülni még pár lóerő, meg ha rendes gumik lesznek rajta lehet hogy tapadni is fog, és nem kell vele szenvedni. ;)

2012. nov. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez a fránya Vt, mi?:D

Amúgy kis Ninját akartam, találtam is egyet 150-ért, idomok nélkül, le kellett volna műszakiztatni, oszt csókolom. Csak az a bajom a Nindzsával, hogy túl sokat pörög, és hamar rá kell költeni sokat. Meg sajnos elég szeleburdi vagyok, sokat megyek hülyegyerek üzemmódban,(kéz állása :ON-OFF) és olyankor be tud nyelni 7-8 litert, azt meg nem bírnám beletankolni. Néztem egy 500-as sor négyes masinát, az nem tűnt rossznak, csak arra még spórolni kellett volna.

2012. nov. 13. 21:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!