Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik simson típus (volt) a...

Melyik simson típus (volt) a legbeváltabb?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 22:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
nekem meg pont a vázmerevítő, és felülvezetett kipu tetszik :P
2012. nov. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem is.
2012. nov. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Kérdés?

Olyat lehet csinálni például hogy egy 3 sebességes simsonba betenni a 4.-et de úgy hogy az 1-es,2-es,3-as fogaskerekek maradjanak,és +egy hosszú 4.-et?

2012. nov. 12. 20:53
 14/18 anonim ***** válasza:

"Mi a bajod a vázmerevítővel, meg a kipufogóval?"


A vázmerevítő felesleges, a kipufogó pedig gányolt megoldás és rossz helyen is van, ráadásul mindkettő béna!

Olyasmi, mint hátsó szárnyat rakni az 1200-es Ladára, vagy a Kesjár spoiler az MZ-n. Szocituning...

2012. nov. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Esetleg ha ráér valaki,és netántán tudna segíteni a legutolsó kérdésemben nagyon megköszönném! :)
2012. nov. 13. 21:31
 16/18 anonim ***** válasza:
Ezek nem tuning, hanem gyári megoldások voltak. Sokan panaszkodnak rá, hogy ha bedöntik a kanyarban a normál kipuffos szimót, akkor le ér a vége a betonra. Emeltnél nincs ilyen gond. A vázmerevítő utcai motorra felesleges, de aki sokat jár földúton annak azért hasznos. Nem nyeklik el a váz egy idő után. Karbit mondjuk szat kiszerelni tőle, de megoldható.
2012. nov. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

kérdező---> meglehet csinálni, veszel egy 4 sebis váltót, vagy átalakítószettet, és még veszel hozzá egy hosszú 4. v 5. sebességhez való fogaskarékpárt. csak fel kell tenned a kérdést h érdemes-e, v hogy kibírja-e forgatni a blokk?


# 14-----> a felülvezetett kipu igen is hasznos dolog, mert néhol már olyan kátyúk vannak az utakon, h elvész benne a Simson. meg már próbáltál átkelni vasúton ott ahol nincs átjáró? az alul vezetett kipus Simsonnal lehetetlen anélkül h végig ne kapard a kiput, és el sem hinnéd h a vázmerevítő mennyit segít egy karambolban, én már csak tudom hisz nem egy Simsont törtem már tropára

2012. nov. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2012. nov. 13. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!