Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon láma dolog lenne, ha...

Nagyon láma dolog lenne, ha lemennék autószerelőhöz és megkérném, hogy mutassa meg, hogy kell a visszapillantó tükröket szétszedni?

Figyelt kérdés

Le tudom pattintani, de levenni a burkolatot már nem, mert a burkolat alsó része beakad a tükörbe.

Persze kifizetném, csak mégis elég hülye kérés,szerintem.



2012. nov. 10. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért szerelő, hogy annak is a rendelkezésére álljon, aki egy kereket nem tud felfújni kompresszorral mondjuk

Én egy ilyen dologért pénzt sem kérnék, inkább örülnék hogy engem választott, mert valószínú máskor is hozzám jön

20/F

2012. nov. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs ebbe semmi ciki . A ciki amikor a szerelő viszi szerelőhöz a javítandó autóit ! Tudok nem egy ilyet BP-n :)

Van egy cég aki ezekből él ........ tudod akik ebben az iparban nem képzik folyamatosan magukat ,azok elhullanak !

2012. nov. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!