Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy alap simsonba Arol 2T...

Ha egy alap simsonba Arol 2T helyett inkább Castrol Power 1 Racing 2T kevernék, változna valamit a motor teljesítménye?

Figyelt kérdés

Egyébként a Castrol több mint 4-szer annyiba kerül,

mint az Arol!

Volna értelme ilyen olajat tenni bele?


2012. nov. 8. 20:18
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Már nagyon régi a kérdésed azért válaszolok. KIZÁRÓLAG teljesen szintetikus olajat használj. Bármely ismertebb márka termékét nyugodtan veheted és használhatod. A Castrol Power 1 racing a legjobb kétütemű olaj, erre sok teszt és tanulmány létezik. Nem rakódik le a koksz(nem keletkezik olajsár), a gyűrűk nem tudnak leragadni!!! Ez egy nagyon előnyös tulajdonsága. Jelentősen meghosszabbítja az "életét". Persze ha nem tekered szét hidegen, mert a melegítés a kétüteműre is igaz, minden benne lévő körülmény üzemi hőmérsékletre van tervezve. Szintetikus legyen az olaj. Ez a lényeg. A power 1 -ről olyat is hallottam hogy az ásványi olaj által "lerakott" kokszot, sarat, szennyeződést képes feloldani és eltávolítani. Nem lehetetlen de magam nem láttam ilyet.


Remélem segítettem.

2013. nov. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Egy simsonak az arol is tökéletes, viszont egy jobb fajta olajjal tisztább lesz a motor. Teljesítmény nem fog nőni.
2013. dec. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Freed Master ***** válasza:

Power 1 Racing jelenleg a piacon kapható legjobb 2T olaj.

Én is néztem sok tesztet, jobb a motulnál, mobilnál is.

Ne sajnáld rá a pénzt, meghálálja.

1L kb 4000ft és ez 40L-hez elég.

Látom hogy régi a kérdés, de másnak még hasznos lehet.

2020. máj. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!