Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B kategóriás jogosítványomat...

B kategóriás jogosítványomat kevesebb mint 1 éve szereztem a kresz vizsgát több mint egy éve tettem le, kell újra kresz tanfolyamra járnom Akorl. (A2) jogosítványhoz?

Figyelt kérdés

2012. nov. 7. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
igen
2012. nov. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kell bizony. Akkor is kellene, ha tegnap szerezted volna meg a B kategóriás jogosítványodat. Az A2 és a B kategóriás elméleti tananyag ugyanis teljesen más: KRESZ-ből sem ugyanazt tanuljátok, vezetéselméletből és műszaki ismeretekből meg főleg.

Igaz, majd mikor odáig érsz, nagyon meg fogsz lepődni, mert nagy valószínűséggel a B-sekhez ültetnek be, az oktató kb. ugyanazt az anyagot darálja végig, mint amit már egyszer tanultál, csak megjegyzi, hogy te a tesztkönyvből ne a B-sek feladatait oldd meg. Viszont a tanfolyamot akkor sem úszod meg.

2012. nov. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, ezért is csodálkozom, hiszen ugyan az a tanfolyam. anno amikor csináltam voltak is velünk akik befizették A2-re is és 2x mentek vizsgázni, na mind1 erről lecsúsztam.
2012. nov. 7. 17:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!