Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol lehet komplikaciok nelkul...

Hol lehet komplikaciok nelkul meghosszabbitani a jogsi orvosiját? Budapesten kellene

Figyelt kérdés

, videken van a haziorvos, de nincs idom hozza elmenni,

amugy is max 4-5 napot vagyok magyarorszagon utann vissza nemetbe, koszi mindenkinek elore is



#jogositvany meghosszabbitas #jogositvany orvosi vizsgálat #jogositvanyhoz orvosi gyorsan
2012. szept. 13. 17:56
 1/3 TOMAtm ***** válasza:
bárhol megcsinálják 6 ezerbe fog kerülni vagy 4500 be már nem emlékszem pontosan.nekem üzemorvos csinálta.
2012. szept. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Maga az orvosi vizsgálat gyorsan megvan, bármelyik doki bárkinek megcsinálhatja, persze pénzért (azt hiszem 5800Ft a pontos tarifa most). De maga a jogsi nem lesz azonnal kész, még a központi okmányirodában sem (Visegrádi utca). Jó hír, hogy a régit nem veszik el, de amikor átveszed (kb 2-3 hét), akkor le kell adni a.
2012. szept. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, de engem az érdekelne hogy konkrétan (cím) hova menjek ahol a kapok rövid idön belül (esetleg azonnal) idöpontot ha van valakinek konkret hogy hova erdemes menni az érdekelne,

külföldröl jövök csak ezért az orvosiért!

2012. szept. 13. 20:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!