Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan szer amit az autó...

Van olyan szer amit az autó szélvédőjére és ablakaira belülről ráfújva segít a párásodást megszüntetni vagy legalább csökkenteni?

Figyelt kérdés
Az a bajom,hogy hiába nyomatom a fűtést mégis piszok gyorsan bepárásodnak az ablakaim és nem látok semmit.Mondjuk szerintem elég rosszul is van kitalálva a fűtés a kocsimban,mert ha a szélvédőre fújatom akkor az oldalablakok párásodnak be,ha meg az oldalablakokra akkor a szélvédő.Nincs olyan állás benne,hogy mind a kettőre menjen.Elég kellemetlen dolog,mert pár kilóméter megtétele után már egyszerűen nem látok ki az autóból.

2012. nov. 5. 14:25
 1/8 anonim válasza:
Ez természetes, hogy a pára máshova megy, ha fújsz egy ablakot. Húzd le pici résnyire az ablakot, a huzat pár perc alatt kikapja a párás levegőt.
2012. nov. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Leírásodból ítélve,szinte 100%,hogy "belső keringetésre"van állítva a fűtésed.

Problémád egy kattintással megoldható!:)

2012. nov. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van párásodásgátló spray, azzal érdemes befújni a szélvédőt és a többi üveget. Számíts azonban arra, hogy ezektől kicsit homályos lesz az üveg, nem lesznek olyan tisztán átlátszók, mint ha indítás után erős fokozattal gyorsan ráfújsz a szélvédőre és leszárítod. A másik lehetőség, ha az üvegeket száraz állapotukban denaturált szeszes ronggyal áttörlöd.
2012. nov. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A régi Moszkvicsok ablakát félbe vágott almával kenték be. Nem próbáltam még, de ez egy katalogizált megoldás volt annak idején és elég alternatív is!
2012. nov. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha ennyire vészes a párásodás, akkor én a pollenszűrővel kezdeném!
2012. nov. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Belső keringetés miatt van... :D Állítsd külső levegőre
2012. nov. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van,belső keringésen volt.Ahogy átállítottam és kicsit lehúztam az ablakot percek alatt szépen el is tűnt a pára.Köszi a segítséget! :)
2012. nov. 5. 18:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit! :D Bosszantó tud lenni, ha úgyfelejti valaki és sokáig nem tudod mi a baj :D
2012. nov. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!