Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy honda diot munkábaj...

Vettem egy honda diot munkábajáráshoz télen is lehet vele közlekedni kb 5km?

Figyelt kérdés

2012. nov. 1. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem ajánlom. Nagyapám is rengeteget járt télen, és jól kinyírta az ízületeit.
2012. nov. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A legalapvetőbb ruháskodásra figyelj oda, még motoros maszkot is hordani kell ilyen hidegben, sokat segít

Amúgy ha lefog esni az első hó, nem lesz olyan hideg csak még most fúj a szél is

20/F

2012. nov. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jah. Lehetni lehet de én sem ajánlom !

1. Sokkal könnyebb eltaknyolni..könnyen el is üthetnek.

2. szét fagysz, és lefröcskölnek az autók.

3. pár év múlva olyan reumás lesz minden végtagod hogy besz@rsz.

Egyszóval nem éri meg,több a kockázat mint a haszon.

2012. nov. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A ventillátor takaró műanyag rácsnak a felét kitakarnám. Mert a hidegben nem tud vemelegedni.
2012. nov. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*bemelegedni.
2012. nov. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet kapni ilyen térdre, bokára valamint nyakra és vállra(ez egybe van) való védőcuccot mait direkt erre találtak ki. Képőzára, jó hőszigetelő cuccból van és ruházat alá vagy felé lehet felvenni.

Ezzel, meg mondjuk egy jó motoros ruhával szerintem gond nélkül lehet hidegben is motorozni. (és hosszútávú problémák se lesznek belőle.)


Meg persze megfelelő kesztyű, ha lehet akkor fűthető mert 5km már elég ahhoz hogy áthűljön a kesztyű. Vagy fűthető markolat.

Meg valami maszk a fejedre a zárt sisak alá.

2012. nov. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na, írni meg már nem tudok...


Szóval:

Lehet kapni ilyen térdre, bokára valamint nyakra és vállra(ez egybe van) való védőcuccot amit direkt erre találtak ki. Tépőzáras,rugalmas és jó hőszigetelő cuccból van és ruházat alá vagy felé lehet felvenni.

2012. nov. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Valami ilyesmit vegyél a robogóra.A lábaid biztosan nem fognak fázni.Tucano urbano lábtakaró.

2012. nov. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!