Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Le szabad festeni a fényszóró...

Le szabad festeni a fényszóró belsejét?

Figyelt kérdés

Az autómhoz gyártottak fekete foncsoros sima fényszórót, illetve krómos sima fényszórót meg krómos projektorosat.

Én mindenképpen projektorosat szeretnék, de a fekete jobban megy az autóhoz, ha lelakkoztatnám egy hozzá értővel, akkor lenne gondom a rendőrséggel meg a műszakisokkal?


2012. okt. 28. 07:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy fekete színű még nagyon jól tükröződő anyaggal van bevonva.

Ha te azt befested feketére akkor lakkozhatod azt akárhogy, nem fog normálisan tükröződni. Ha projektoros a lámpád ha nem látni nem sokat lánál egy ilyen beavatkozás után.

2012. okt. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm!
2012. okt. 28. 14:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Gondolom ilyenre gondoltál nem?

(mint pl.: Black Hella)?


[link]


Házilag is szoktak ilyet készíteni (fekete a fényszóró) és a rendőrbá' nem szól érte! :)

Még műszakin sem szólnak!

2012. okt. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

corsám van, és sima fényszóró van most benne, de kezd mattulni, már a polír se segített...


és ilyen fekete van: [link]


viszont projektorosban nincs fekete, ezért gondoltam, hogy házilag megoldanám, egy ilyennel:


[link]


szemezgetek még a dlr-es, meg angel eyes-os lámpákkal, mert azoknál van fekete kivitel is, meg projektorosak, de ezekről mind azt hallottam hogy rosszabbul látni vele, mint a sima lámpával


és első sorban látni szeretnék, és utána nézzen ki jól :D

2012. okt. 28. 17:39
 5/6 anonim ***** válasza:
ennyiből Lámpafóliát neki (Füst fólia)! :)
2012. okt. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A projektor körüli részt le lehet fújni. Ha nem projektoros, akkor is a fény képzésében részt nem vevő felületeket. Egy fekete (sötét) autónál alapkövetelmény, szinte
2015. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!