Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Már 2x merült le az akksim,...

Már 2x merült le az akksim, jöhet egy új?

Figyelt kérdés
1.1es benzines motorhoz ZÁRT akksim van 44 amper órás, egyszer úgy merült le garázsban állt két napig, pedig a mély ládám ilyenkor semmit sem szív, mert rámértünk lekapcsolt állapotban is ellenállásmérővel, és nem szív semmit..aztán töltve lett vagy két óra hosszáig, aztán beraktuk a kocsiba beindult..rá egy hétre most pizzát szállítok vele, és indítom ugye meg leállítom sokszor, ment a tompitott az ablaktorlo meg a mély meg a gps, leállítottam, rá egy fél percre beindítanám és nem indult, meg kellett bikázni..hogy hogy ilyen hamar lemerült? Nem tudom mennyi idos az akku, a kocsit most vettem egy honapja.
2012. okt. 27. 22:54
 1/2 Honorare válasza:

ha van ra mod akkor merd ki...

mert lehet hogy csak valami leszivja....


az erositonek meg biztos ami bizto rakj egy kapcsolot...


de a sarukat is nezd meg...

en megszivtam mar azok miatt is...

2012. okt. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aki eladja az autót, sokszor kicseréli az akksit egy dögledezőre, ezt jó tudni.
2012. okt. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!