Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért gyenge a Jawa mustangom?

Miért gyenge a Jawa mustangom?

Figyelt kérdés

Vajon mi lehet a baja a mustangomnak? 1-esben rendesen megy de ha felrakom kettesbe akkor nem gyorsul ki hanem csak lassul és vissza kell rakni egyesbe.

1980-as 2lóerős gép.



2012. okt. 25. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kokszos a kipu? 2lóerő egyébként szerintem nem gyári adat, honnan szeded?


Mindenesetre kipu-t megnézném, és a kompressziót érzésre. (Úgy tudod, hogy nagyon könnyű berúgni, vagy a gyertya helyére teszed az ujjad, és finoman a lendkerék/generátornál fogva forgatod, és érzed, hogy szívja/ fújja az ujjad, ha nagyon minimálisan, akkor el van kopva a henger.)



Egyébként saját vas, vagy fellelt, vagy vetted? Történt vele valami, vagy ilyen volt egyből?

2012. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A kipufogót mivel tudom kitakarítani?

A két lóerő gyári adat ez 223.200-as rajta van a tábláján,a 23A 223.100-as a 4 lóerős ha jól tudom.

A kompresszió jó arra már gondoltam én is :D

A gépet még a papám vette én pedig felújítom.

2012. okt. 25. 19:52
 3/7 anonim ***** válasza:

2 féle megoldás van: Egyik az, amit mindenhol használnak, hogy kiégetik a kiput, ez írás alapján ajánlom: [link]


A másik, amit Babettánál találtunk ki pár magyar hobbibabettás, hogy mivel nehéz kiégetni, a szűk keresztmetszet miatt, nem gyullad be a kox, azt csináljuk, hogy fogunk egy bowdent (van, aki hozzá forrasztja pölö egy letört fúróhegyhez, ez nekem nem jött be, én egyből a bowdent fogtam be) és szétnyitod a végét, ergo lesz egy drótkeféd:) Na ezzel ki lehet kaparni a dzsuvát,viszont ha készvagy, akkor ajánlom átmosni vízzel, majd rozsdamaróval, mivel felsértheted a fém felületét, meg kell előzni az oxidálódást, ezt csak úgy tudod, ha rozsdamarózod.


Az elsőt próbáld inkább, az a tuti, bevált módszer.

2012. okt. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A végéből kiszedjem a hangtompítót?
2012. okt. 25. 21:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Külön a hangtompítót külön a könyököt égetjük! A könyököt a henger felőli oldalról melegítjük, a dobot én hátulról (a szélesebb végéről szoktam) és azt ki szoktam belezni kiégetéstor, a betétet is meg szoktam tisztítani.
2012. okt. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget hétvégén nekifekszek. :D
2012. okt. 26. 16:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak szólj a szomszédoknak, hogy ne hívják ki a tűzoltókat!


Sok sikert!;)

2012. okt. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!