Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az, hogy a simsonom...

Miért van az, hogy a simsonom felmelegszik és leáll?

Figyelt kérdés

Van egy 70ccm es Simsonom és sokat utazok vele és az utóbbi 100km alatt ha felmelegszik a henger leáll?

Régebben 60km/h utazóval tudtam menni most meg örülök ha 40 el megyek. Milyen hibák lehetnek? Most volt kompresszió mérés és előző héten 10 mostmeg 9 bár.

Előre is köszönöm a segítségeteket!


2012. okt. 25. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
olajat raktál szerencsétlenbe?! elmegy a kompresszió, az a baja.
2012. okt. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen kb:1:47 be keverem mindig. Full szintetikus Castrol olajat használok hozzá.
2012. okt. 25. 17:03
 3/7 kgpassat ***** válasza:
Gyújtás, karbi, gyertya hőérték.
2012. okt. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A gyujtásom jó nem lett belenyúlkálva. A karbit nem pucoltam ki de kifogom. Gyertya hőértékbe milyen legyen? Én most 6-os NGK-t használok.
2012. okt. 26. 11:21
 5/7 anonim válasza:
szerintem valamelyik főtengely szimmering fosta el magát,attól csökken a kompresszió,vagy ha a hengerfej megvetemedett(jártam így)melléfúj,vagy furatásra érett a henger,hirtelen ezek jutottak eszembe
2012. okt. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a 6-os NGK szerintem gyenge bele legalább egy 7-est v egy 8-ast vegyél bele, na meg a gyűrű már ki lehet kopva, vagy a henger fej ereszt, és a szimeringnek semmi köze nincs a kompresszióhoz, ha rossz akkor csak falsot szív attól még van kompresszió, de vedd le a fejet és ellenőrizd le h mennyit lötyög a dugó előre hátra, jobbra balra
2012. okt. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) A hengerfejnél nem ereszt azt megfigyeltem mert jártam én is úgy. Én is a gyűrűkre gondoltam de eléggé fura hogy egyik pillanatról a másikra vége lesz. Régebben 60 as utazóval mentem előző hétig most meg örülök ha 45 el megy. 8 as NGK-tól nem volt jó a 6 ossal 3000km-t mentem eddig nem volt baj. Ha valaki tud valami ötletett akkor kérem írjon! Köszönöm mégegyszer! :)

A válaszokat nagyon szépen köszönöm pozitivan értékelem majd!

2012. okt. 26. 23:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!