Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Keeway F-Act robogó (50ccm)...

Keeway F-Act robogó (50ccm) fogyasztása mennyivel nőhet meg hidegben?

Figyelt kérdés
A hivatalos fogyasztása 2.2L/100 Km a használati útmutató szerint. Arra lennék kíváncsi, hogy hidegben, mondjuk 0 fok körüli hőmérséklet környékén ez mennyivel nőhet meg.

2012. okt. 22. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem nagy változás lehet. Egyébként milyen hőfokhoz képest? Mellesleg, ha be van melegítve (most nemnéztem meg 2 v 4T) szerintem néhány decivel fogyaszt többet max, de talán annyivel se. Ha valami vízhűtéses csodaszer, akkor elvileg a termosztát zár-nyit, tehát elvileg a motor melegen üzemelne, mintha 30 fokba utaznál, és akkor elvileg nem változik a fogyasztása. Ha léghűtéses, akkor mint említettem max pár deci különbség, úgyhogy nem ez fog kienni a gatyádból.
2012. okt. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel mostmár minden reggel hideg van ajánlom hogy 2-3 percet melegítsed a motort,ha ennnél hidegebb lesz és teljesen huzod a gázt jobb esetben lefullad de rosszab esetben elkopik a motor és lefullad,vigyázni kell ám ezzel mert elkopnak a cuccok és nem olcsó mulatság azaz 2-3 percet melegítsed a motort!
2012. okt. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. okt. 31. 08:27
 4/5 anonim válasza:
Szerintem min. 4, max. 6, de 5 biztosan :)) Ha egyikse, akkor még mindig nagyon imádlak! :P
2012. okt. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megzabállak szívem:D:))Köszönöm a segítséget!:P
2012. okt. 31. 08:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!